Koncert – Agressiva 69

Dnia 11 marca 2017 roku w Wałbrzychu odbyła się piąta, urodzinowa edycja wydarzenia muzycznego Rock Fest.

Na scenie w hali Aqua Zdrój zaprezentowały się zespoły: Agressiva 69, Luxtorpeda, Acid Drinkers, Lady Pank, Waglewski Fisz Emade i laureat konkursu – zespół BoW.To wyjątkowe wydarzenie muzyczne prowadził Piotr Stelmach, dziennikarz muzyczny i prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia.
Rock Fest to impreza która miała swój początek w Świebodzicach w marcu 2012 roku. Weszła już na stałe do kalendarza imprez na Dolnym Śląsku i jest coraz bardziej rozpoznawalną marką na muzycznej mapie Polski. Profesjonalnie organizowana przez Agencję Koncertową Aplauz Planet daje publiczności blisko 9 godzin muzyki i wspaniałych emocji.

Z roku na rok rozwija się forma festiwalu i lista wykonawców występujących na scenie. Występują zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności. Organizatorzy dają również szansę młodym i zdolnym, wybierając jeden zespół spośród wszystkich zgłoszonych na konkurs kapel, w tym sezonie był to zespół BoW.

Zapraszamy do poniższej relacji z koncertu Agressiva 69.

Agressiva 69 to jeden z pierwszych przedstawicieli rocka industrialnego, założony w 1989 w Krakowie. Podczas Wałbrzych Rock Fest w hołdzie Wielkiemu Artyście Grzegorzowi Ciechowskiemu, który odszedł 15 lat wcześniej, zagrał utwory Republiki.
Więcej informacji na temat festiwalu w tagach rock fest.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment