Komunikat Szefa kamiennogórskiego Sztabu WOŚP

Przed nami 29. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – FINAŁ Z GŁOWĄ!

10 stycznia 2021r.  będziemy zbierać pieniądze  na wsparcie  laryngologii, otolaryngologii i diagnostykę głowy.
W ubiegłym roku kamiennogórski Sztab wpłacił na konto Fundacji WOŚP 180 435,78zł. Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią również podczas 29. Finału chcemy  wspierać szczytne cele Orkiestry, a tym samym świętować wspólnotę otwartych serc. Jak co roku zwracamy się do Państwa z ufnością, że wesprzecie działania Sztabu.

Obecnie opracowujemy różne scenariusze  przeprowadzenia Finału w naszym mieście, ale pewne jest, że nie odpuszczamy! Niestety nie możemy zorganizować Finału, do jakiego przywykli Kamiennogórzanie. Nie będzie więc kramiku, kiermaszu ciast, występów na żywo i publiczności. Ale, jak co roku,  będziemy prowadzić transmisję na żywo z przebiegu Finału w naszym mieście w TV Kamienna Góra.

Liczymy na to, że zechcą Państwo zagrać z nami.

Dotychczas przekazywaliście Państwo licytacyjne dary, które z wielkim zapałem mieszkańcy licytowali.  Ze względu na obostrzenia, nasz kamiennogórski Sztab będzie działał w innych niż zwykle warunkach. W pomieszczeniu, które będziemy mieli do dyspozycji, nie zmieści się więcej niż ok. 50 przedmiotów, dlatego  prosimy każdego z Darczyńców o przekazanie tylko jednego daru. Podczas 29. Finału  będziemy prowadzić jedynie licytacje telefoniczne.

Informacje o zamiarze ofiarowania na licytację daru prosimy przekazywać  od 14 grudnia 2020 roku do 7 stycznia 2021roku telefonicznie – w dni robocze w godz. 8 – 16 (tel. 75 744 2875, 75 307 0498) lub drogą mailową  na adres mdk.kg@poczta.onet.pl.  Oddzwonimy  i  wspólnie ustalimy termin w którym dar możemy odebrać.      

GRAJMY Z GŁOWĄ!
Szef Sztabu 412
Marek Dańczak

Share

Zobacz inne

Leave a Comment