Komedia “Przebój Sezonu”.

Dnia 17 czerwca 2017 roku na Teatralnej Scenie Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się najnowsza i całkowicie nieprzewidywalna komedia “Przebój Sezonu”.

Obsada: Krzysztof IBISZ, Maciej DAMIĘCKI, Elżbieta ZAJĄCÓWNA, Olga BORYS.

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan. To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery. To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz JAKIE!

W podobnej formie odbył się 24 listopada 2016 roku spektakl w kamiennogórskim Centrum Kultury. Relację z „Mężczyzna idealny” można obejrzeć tutaj.

Na spektakl w Karpaczu należy rezerwować bilety pod nr tel. 533 509 857.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment