Kolejny plan filmowy w Kamiennej Górze

Ekipa filmowa wykonała kolejne zdjęcia do filmu „Święta inaczej” w reżyserii Patricka Yoki. Dzisiejsze (środa, 9 marca) zdjęcia z użyciem dźwigu kamerowego Moviebird odbyły się w zakresie drogi Kamienna Góra-Jaczków.

Na planie filmowym pojawili się Wiktoria Gąsiewska i Antoni Sałaj.
Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała na małym ekranie epizodyczną rolą w serialu Na dobre i na złe. Następnie zagrała w serialach, takich jak m.in.: Rodzina zastępcza, Rodzinka.pl, O mnie się nie martw, Przyjaciółki, Barwy szczęścia i Kowalscy kontra Kowalscy.
Antoni Sałaj zagrał m.in. w takich filmach jak: W głębi lasu, 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, Dywizjon 303 czy Historia prawdziwa.

Przypominamy, że od kilkunastu dni w Kamiennej Górze i okolicach reżyserowana jest komedia świąteczna, w której główna rolę gra Daria Widawska.

Największy plan filmowy odbędzie się już w najbliższy piątek na kamiennogórskim rynku, gdzie trwa instalacja sztucznej choinki i innych świątecznych dekoracji, o czym informowaliśmy tutaj.

W sobotę, 5 marca ekipa pracowała na planie filmowym przy ul. Mostowej w Kamiennej Górze. Na planie filmowym pojawili się m.in. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Kruszczyńska.

Adrian Ziółkowski grał Pawełka w serialu Polsatu Rodzina zastępcza. Wcielał się również w Kubę Boskiego w serialu TVP2 Rodzinka.pl, a rola zapewniła mu największą rozpoznawalność. Uczestniczył programie rozrywkowym Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Został również jednym z prowadzących program TVP2 The Voice Kids. Brał udział w 15. edycji programu rozrywkowego Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie po dziewięciu odcinkach dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce.
Wiktoria Kruszczyńska zagrała m.in. w filmach: Wszystkie nasze strachy, Zabawa czy Ukryci.

Zobacz reportaż z planu filmowego.

W poniedziałek, 7 marca ekipa wykonała zdjęcia na Górze św. Anny w Krzeszowie. Na planie filmowym pracowała m.in. Daria Widawska.

Darii Widawskiej ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły role w serialach TVN: Agaty Bieleckiej w Magda M., Anki w 39 i pół oraz Doroty w Prawo Agaty. Aktorka uczestniczyła również w szóstej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami. Jest jedną z bohaterek książki Odnaleźć dobro Marzanny Graff.

Zobacz reportaż z planu filmowego.

Zarys fabuły reżyserowanego filmu “Święta inaczej”: Ewa dowiaduje się, że mąż ją zdradza, córka Emma zostaje na Boże Narodzenie w Londynie, a syn Dorian zamierza spędzić wigilię u ojca i jego kochanki. Osamotniona Ewa postanawia spędzić święta „inaczej” – wsiąść do pociągu i wyruszyć w nieznane. Nic nie idzie zgodnie z planem: na dworcu Ewa wdaje się w scysję z gburowatym Wiktorem, a zaraz potem traci telefon, pieniądze i dokumenty. Zostaje sama, nocą, na dworcu… I w ten sposób trafia do urokliwego miejsca, jakim jest Kamienna Góra…

Reżyserem filmu jest wspomniany Patrick Yoka, który wyreżyserował m.in.: Listy do M4, Rodzinka.pl, Prawo Agaty, Hela w opałach, Świat według Kiepskich.

W skład głównej obsady filmu wchodzą: Daria Widawska, Karol Dziuba, Wiktoria Gąsiewska, Antoni Sałaj, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Kruszczyńska, Michał Lupa.

Zobacz, jak było na planie filmowym.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment