Kolejny pijany rowerzysta zatrzymany. Padł rekord!

Kamiennogórscy policjanci w dn.04 sierpnia br. zatrzymali na terenie gminy Marciszów rekordzistę, który jadąc rowerem, znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. 31 – latek był tak mocno pijany, że miał problem z logicznym wypowiedzeniem się. Jadąc jednośladem w takim stanie stwarzał realne zagrożenie nie tylko dla siebie samego, ale też dla innych uczestników ruchu drogowego. Policja apeluje o rozwagę!!!

Jak bardzo można być pijanym, żeby móc jechać na rowerze? Okazuje się, że ponad trzy promile to nie problem, problemem stają się natomiast pijani rowerzyści.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w dn. 04 sierpnia br. zatrzymali na terenie gminy Marciszów 31 – letniego mieszkańca tej gminy, który pobił wszelkie rekordy nietrzeźwości, mając w wydychanym powietrzu 3,5 promila alkoholu. Dobry nastrój rowerzystę nie opuszczał do samego końca. Jak twierdził, spożywał alkohol od dłuższego czasu i tak naprawdę nie trzeźwiał od tygodnia.
W trakcie wykonywanych na miejscu czynności 31 – latek przez cały czas był w bardzo dobrym nastroju, kompletnie nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji, ani z zagrożenia, które stworzył, poruszając się w takim stanie po drodze publicznej. W związku z powyższym policjanci ukarali go mandatem w wysokości 500 zł a rower przekazali osobie wskazanej.

Źródło: Policja Kamienna Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz