Kolejni kamiennogórzanie zatrzymani z narkotykami

Niemalże codziennie policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze ujawniają w trakcie przeprowadzanych interwencji narkotyki. Nie trzeba szukać daleko. W ciągu dwóch ostatnich nocy dwukrotnie na terenie miasta ujawniono przy dwóch młodych mieszkańcach Kamiennej Góry środki odurzające.

16 sierpnia br. tuż przed północą w trakcie kontroli drogowej uwagę policjantów wzbudziło nerwowe zachowanie dwóch mężczyzn znajdujących się w pojeździe. W trakcie przeprowadzanych czynności, pasażer wyrzucił w trawę zawartość swojej saszetki. Policjanci jednak odnaleźli metalowe opakowanie, w którym znajdowało się 69 działek handlowych metamfetaminy, 10 działek handlowych marihuany oraz tabletki ecstasy. 28 – latek został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Mężczyzna jest znany dobrze kamiennogórskim policjantom, ponieważ w przeszłości był już karany za posiadanie narkotyków. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

17 sierpnia br. po godz. 23 policjanci ujawnili przy 23 – letnim mężczyźnie 5 porcji handlowych marihuany. Mężczyzna na widok policjantów najpierw schował się za autem, a następnie widząc, że został zauważony gwałtownie wstał i wyrzucił coś w trawę. Jak się okazało były to narkotyki. 23 – latek widząc, że policjanci znaleźli środki odurzające, których próbował się pozbyć usiłował uciec, jednak został niezwłocznie zatrzymany przez mundurowych. Tą noc spędził w policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.

Źródło:
asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

 

Share

Zobacz również

Leave a Reply