Kolejni goście poseł Iwony Krawczyk

Podczas śniadania prasowego, jakie odbyło się w kamiennogórskim Biurze Poselskim Poseł na Sejm RP Iwony Krawczyk, posłanka zadeklarowała chęć zorganizowania spotkania w Kamiennej Górze z posłem Borysem Budką i posłanką, działaczką opozycji w okresie PRL Henryką Krzywonos-Strycharską.

Będę rozmawiała aby następnym gościem, w miarę oczywiście czasu, był Bory Budka. Chciałabym bardzo aby Borys był uczestnikiem takiego spotkania. Na pewno już mam akces osoby, tramwajarki Pani Krzywonos, gdzie ostatnia publikacja książki jej męża „Moja żona tramwajarka” budzi ogromne zainteresowanie […], zrobię to tutaj żeby zaprezentować losy Krzysi, żeby mogła poopowiadać o tych czasach i o tych zdarzeniach.

Iwona Krawczyk

Borys Budka jest praktykującym prawnikiem i doktorem nauk ekonomicznych. Poseł Platformy Obywatelskiej. Pełnił funkcję ministra sprawiedliwości w rządzie Ewy Kopacz.
Henryka Krzywonos-Strycharska to działaczka opozycji w okresie PRL, sygnatariuszka porozumień sierpniowych. Poseł Platformy Obywatelskiej.

Przypominamy, że w maju w kamiennogórskim Biurze Poselskim Poseł na Sejm RP Iwony Krawczyk gościł mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz. Jego wizyta była niebywałą atrakcją comiesięcznych spotkań prasowych. Podczas śniadania olimpijczyk opowiedział o swojej sportowej karierze i odniósł się do bieżących wydarzeń politycznych. Relacja z wizyty dostępna tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment