Kolejne sukcesy sportowe kamiennogórskich policjantów

Po raz kolejny funkcjonariusze kamiennogórskiej Policji udowodnili, że sumienny treningu oparty na determinacji w działaniu czyni mistrza. Połączenie tych cech z zamiłowaniem do sportów siłowych pozwoliło policjantom stanąć na podium z zaszczytnym I i III miejscem. Gratulujemy!

Podczas zawodów GPC World CUP V4– Visegard Trutnov w Czechach, które miały miejsce w dniach 27-30 kwietnia Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze asp. szt. Roch Szumarowski-Plewa zdobył I miejsce w wyciskaniu sztangi na ławce, w kategorii wagowej 82,5 kg oraz wiekowej M3. Natomiast funkcjonariusz Referatu Ruchu Drogowego asp. Artur Zieliński zdobył III miejsce w kategorii wagowej do 100 kg i wiekowej Open.

Policjanci planują udział w kolejnych zawodach, które odbędą się w dniach 27-28 maja 2023 roku, podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych, gdzie zadebiutuje również funkcjonariuszka st. post. Patrycja Trynkiewicz, a także Mistrzostwach Europy Federacji WUAP, które odbędą się 24 czerwca 2023 roku w miejscowości Czeska Lipa w Czechach.

Źródło: KPP Kamienna Góra.
Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Zobacz inne