Kolejne medale młodych piłkarzy z Krzeszowa

W sobotę, 18 listopada 2023 roku w hali sportowej w Oławie odbył się finał wojewódzki LZS piłki halowej chłopców do lat 14. Zagrało sześć najlepszych drużyn eliminacji strefowych.

W turnieju zagrała drużyna Szkoły Podstawowej w Krzeszowie, reprezentująca strefę jeleniogórską LZS. Młodzi piłkarze Krzeszowa w meczach grupowych wygrali 2:0 z LKS Herkules Bojanice(Świdnica) i zremisowali 2:2 z drużyną SP Marcinkowice (Oława). Zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do półfinału turnieju, w którym po pechowym remisie 1:1 przegrali 1:2 w rzutach karnych z MLKS Polonia Środa Śląska. W meczu o trzecie miejsce młodzi piłkarze Krzeszowa wygrali 2:0 z kolegami z SP Marcinkowice, zdobywając brązowe medale i mistrzostw LZS województwa dolnośląskiego.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybranym przez sędziów i organizatorów Bartosz Łojko z Krzeszowa.

To są kolejne medale finałów dolnośląskich LZS piłkarzy z Krzeszowa. W marcu br. zdobyli złote medale na finale piłki halowej chłopców do lat 13.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybranym przez sędziów i organizatorów ponownie Bartosz Łojko z Krzeszowa.

Drużyna SP Krzeszów zagrała w składzie Grzegorz Baran, Bartosz Łojko, Eryk Łojko, Tymon Czuba, Miłosz Piechota i Franciszek Zając.

Share

Zobacz inne