Kolejne medale dla MUKN “Pod Stróżą”

Podczas Finału Celuj w Igrzyska, który rozegrany został dziś (niedziela, 19 lutego) w ramach Pucharu Polski w Jakuszycach, w biegach sztafetowych ponownie świetnie zaprezentowali się zawodnicy MUKN “Pod Stróżą” w Lubawce zdobywając medale.

Miejsce 1 wywalczyła sztafeta Młodziczek w składzie: Małgorzata Lubos, Kornelia Kmiecik i Maria Bizoń.
Miejsce 2 wywalczyła sztafeta Młodzików w składzie: Mateusz Gałkowski, Antoni Sopata i Stanisław Bodzek.
Miejsce 2 wywalczyła sztafeta Młodziczek młodszych w składzie: Nadia Andrzejczak, Zuzanna Bogusławska i Hanna Dereń.
Na miejscu 7 uplasowała się druga sztafeta Młodziczek młodszych w składzie: Maja Lamek, Jagoda Klag i Amelia Charęza.

Klub MUKN “Pod Stróżą” zdobył w Jakuszycach aż 10 medali na 36 możliwych i w klasyfikacji generalnej zajął 5 miejsce wśród 22 biathlonowych klubów.