Kolejne działanie w ramach projektu “Zielony i aktywny Krzeszów”

Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich ogłasza realizację kolejnego działania w ramach projektu “Zielony i aktywny Krzeszów”, finansowanego w ramach konkursu grantowego LGD Kwiat Lnu w Lubawce. Podmiotem współpracującym w realizacji powyższego projektu było Stowarzyszenie Brama Czadrowska, Szkoła Podstawowa w Krzeszowie oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie.

W dniu 12 grudnia 2018 roku uczestnicy konkursu integrującego pokolenia pn.”Żyj z klimatem” (dzieci i młodzież ze Szkoły w Krzeszowie oraz uczestnicy warsztatów ekologicznych) odwiedzili Centrum Edukacyjne “Hydropolis” we Wrocławiu.
Wycieczkowicze w liczbie 50 osób mieli możliwość poznania w sposób interaktywny i multimedialny wszystkie zagadnienia dotyczące wody i gospodarki wodnej również w kontekście zmian klimatu.

W dniu 20 grudnia 2018 roku o godz. 9:00 w Centrum   Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie odbędzie się podsumowanie ostatniego działania w ramach w/w projektu: uroczyste wręczenie nagród (drobnych upominków) zwycięzcom w konkursie “Żyj z klimatem” oraz prezentacja wszystkich wykonanych prac konkursowych.

Serdecznie zapraszamy.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment