Kobieta i mężczyzna posiadali narkotyki

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry 23 stycznia br. zatrzymali 26 – letnią mieszkankę gminy Marciszów posiadającą środki odurzające w postaci około 7 czarnorynkowych porcji handlowych metamfetaminy. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry na podstawie wcześniejszych ustaleń weszli do jednego z budynków na terenie gminy Marciszów. W trakcie wykonywania czynności służbowych w jednym z pomieszczeń w meblach 26 – latki ujawnili woreczek strunowy. Jak się okazało były to środki odurzające w postaci metamfetaminy. Policjanci zatrzymali kobietę i przetransportowali do jednostki Policji. Jak się okazało zatrzymana znajdowała się w posiadaniu 7 porcji handlowych metaamfetaminy, które zostały zabezpieczone. Do zarzucanego jej czynu przyznała się i grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 3.

Również w tym samym dniu policjanci z Wydziału Kryminalnego po rozpracowaniu osoby dokonali zatrzymania 19 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry przemieszczającego się ulicami miasta. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki w postaci około 9 porcji marihuany. Był bardzo zaskoczony jego zatrzymaniem. Za posiadanie środków odurzających grozi mu również kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło:
Policja Kamienna Góra
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment