Kierujący z narkotykami wpadł podczas kontroli drogowej

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozić może kierowcy podejrzewanemu o posiadanie marihuany. Zatrzymany wpadł podczas kontroli drogowej. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, z których można uzyskać kilkanaście porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz kierujący za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków.

W nocy z 20 na 21 października br. około godziny 1.35 policjanci na ulicy Sygietyńskiego w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki BMW na niemieckich numerach rejestracyjnych, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył.

Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 25-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, który jechał wraz 2 pasażerów. Podczas czynności mężczyzna dziwnie się zachowywał. Był wyraźnie zdenerwowany. Jak się później okazało, powodem jego  zdenerwowania były narkotyki. Funkcjonariusze w bagażniku, za tapicerką znaleźli worek foliowy z  marihuaną, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych. Mężczyzna oświadczył, że narkotyki są jego własnością.

25-latek odpowie za posiadanie środków odurzających za co grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment