Kierował pojazdem nie dopuszczonym do ruchu. Posiadał narkotyki

Funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze 30 listopada br. na terenie Kamiennej Góry zatrzymali osobę kierującą samochodem osobowym mimo tego, iż wcześniej został zatrzymany dokument pojazdu dopuszczający go do ruchu. W trakcie dalszych czynności policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze przy kierującym znaleźli narkotyki.

Funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego 30 listopada br. zatrzymali do kontroli pojazd marki Volkswagen poruszający się po ternie Kamiennej Góry. Kierujący samochodem marki Volkswagen 20 – letni mieszkaniec Kamiennej Góry nie powinien się nim poruszać z uwagi na zatrzymany dowód rejestracyjny w związku z brakiem przeglądu pojazdu.

Na miejscu pojawili się również policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, którzy przy zatrzymanym do kontroli drogowej 20 – latku ujawnili środki odurzające w postaci marihuany. Narkotyk w ilości 14 porcji handlowych został zabezpieczony a kierujący pojazdem zatrzymany. Policjantom wyjaśnił, iż narkotyki są jego własnością.

W tej sprawie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Ponadto mężczyzna został ukarany przez policjantów Referatu Ruchu Drogowego za brak wymaganych dokumentów oraz oraz poruszanie się pojazdem po drogach nie dopuszczonym do ruchu.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Leave a Comment