Kelnerka okradła kompleks hotelowy

36-letnia wałbrzyszanka ostatniego dnia sierpnia okradła swojego pracodawcę. Będąca kelnerką mieszkanka Wałbrzycha wyniosła z kompleksu hotelowego m.in. sprzęt do zabiegów kosmetycznych o łącznej wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali podejrzewaną o ten czyn kobietę i w wyniku podjętych działań odzyskali skradzione mienie.

Kelnerka – co potwierdziło się podczas przeprowadzonych przez policjantów czynności procesowych – zamiast pracować, 31 sierpnia wyniosła z obiektu kosmetyki, różnego rodzaju lampy, wannę z hydromasażem do stóp, radioodtwarzacz, ręczniki, a nawet sztućce. O tym, że z jednego z pomieszczeń zginął sprzęt o wartości blisko 2,5 złotych, ostatecznie zorientowali się kierownicy kompleksu hotelowego i w minioną środę wezwali Policję.

Powiadomieni o przestępstwie funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu na miejscu zdarzenia ustalili, że za kradzież odpowiedzialna jest 36-latka i zatrzymali podejrzewaną o ten czyn kobietę w miejscu pracy, a następnie dokonali przeszukania jej mieszkania, w którym znaleźli utracone w wyniku przestępstwa mienie. Policjanci postawili wałbrzyszance zarzut kradzieży. Za popełniony czyn kobieta odpowie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz