Katarzyna Nosowska – Rock Fest 2019

27 kwietnia 2019 roku w wałbrzyskiej Hali Aqua Zdrój odbyła się siódma edycja wydarzenia Wałbrzych Rock Fest.

Rock Fest to impreza, która miała swój początek w Świebodzicach w marcu 2012 roku. Obecnie organizowana jest w Wałbrzychu i weszła już na stałe do kalendarza imprez Dolnego Śląska.

Podczas siódmej edycji, wzorem lat ubiegłych, zaprezentowała się czołówka polskiej sceny muzycznej: Katarzyna Nosowska, Róże Europy, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Opiłki.

Katarzyna Nosowska, wokalistka zespołu Hey, jednej z najpopularniejszych grup rockowych w Polsce, solowo nagrywa od 1996 roku. Wtedy to pod szyldem Nosowska ukazał się album „puk puk” z muzyką elektroniczną, mocno odbiegającą od dokonań jej rodzimej formacji. Zarówno publiczności, jak i krytykom nowe wcielenie Nosowskiej zdecydowanie przypadło do gustu. Właśnie ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, który promowała w Wałbrzychu. Tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej utworów, jak sama Nosowska mówi – „to najważniejsza płyta”.

Wydarzenie Wałbrzych Rock Fest tradycyjnie prowadził dziennikarz muzyczny i prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia – Piotr Stelmach.

Nasze relacje z Rock Fest dostępne tutaj.

Zobacz ofertę patronatu medialnego

Zobacz inne

4 Thoughts to “Katarzyna Nosowska – Rock Fest 2019”

  1. […] Wałbrzych Rock Fest (Katarzyna Nosowska, Kobranocka, Sztywny Pal Azji) Zakończenie roku szkolnego klas IV ZSZiO Śmigus-dyngus Ostrzeżenie – Żmije zygzakowate CFN 2 – Kaliciński vs Duński Wigilia Paschalna w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze Próba podpalenia mostu w Kamiennej Górze Zdewastowano auta w Krzeszowie Ścieżka rowerowa Kamienna Góra – Antonówka Dni Wałbrzycha – Edyta Górniak Rajd Arado – Oficjalny plakat Interwencja służb ratowniczych na ścieżce rowerowej Kamiennogórzanka w finale Miss Polonia Dolnego Śląska Kamiennogórzanka w finale Miss Dolnego Śląska Gminny Konkurs Palm i Potrwa Wielkanocnych Bieg Zdobywca Góry Parkowej Czyszczą zniszczony most Poszukiwani sprawcy zniszczenia mostu na trasie ścieżki rowerowej Dni Kamiennej Góry – Program CFN 2 – Charzewski vs Lamprycht Skalne Miasto Śmiertelny wypadek w Pisarzowicach […]

Leave a Comment