Kamiennogórzanin odpowie za kradzież sklepową w Boguszowie-Gorcach

Realizując informacje własne policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach ustalili, kto stoi za kradzieżą sklepową z maja br., gdzie wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 650 złotych. Dzięki współpracy z funkcjonariuszami z Kamiennej Góry 29-letni mieszkaniec tej miejscowości został zatrzymany i usłyszał już zarzut.

Do zdarzenia doszło 19 maja br. w jednej z placówek handlowych w centrum Boguszowa-Gorc. Nieznany wówczas mężczyzna wyniósł z terenu sklepu artykuły gospodarstwa domowego, elektronarzędzia oraz artykuły chemiczne, nie płacą za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę 655 złotych.

Poinformowani o przestępstwie funkcjonariusze miejscowego komisariatu podczas pracy operacyjnej ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież. Okazało się, że to 29-letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Przy współpracy z kamiennogórskimi policjantami, mężczyzna został zatrzymany.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Teraz za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

Źródło: Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu kom. Marcin Świeży.

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment