W niedzielę, 19 września na terenie kamiennogórskiego zalewu odbył się charytatywny Festyn Rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie Lepsze Dziś.
Kamiennogórscy policjanci oraz ich współtowarzysz „Komisarz Lew„ również wzięli udział w festynie i cieszyli się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci, oraz ich rodziców. Spotkanie było okazją, by po raz kolejny przypomnieć najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa.
Policjanci przypominali również seniorom, w ramach prewencyjnego programu „Bezpieczny Senior„, metody działania sprawców oszustw metodą „na wnuczka„ czy „na policjanta”.
Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze.
Więcej komunikatów w kategorii Policja.