Koncert – Kamienna Góra in Rock

Dnia 22.02.2014 roku w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbył się pierwszy z koncertów Kamienna Góra in Rock. Cykl koncertów z mocnym brzmieniem rozpoczęły zespoły Plethora, the G[H]OST oraz Post Scriptum.
Poniżej prezentujemy galerię z tego wydarzenia i krótki materiał wideo.

Plethora:

To pochodzący ze Świdnicy zespół barok metalowy, który w swej twórczości nie stroni od klasycznego rocka i metalu. Muzyka, według członków Plethory, ma po prostu brzmieć i tworzyć spójną całość nie będąc ograniczaną przez ramy konkretnego gatunku. Obok ciężkich riffów pojawiają się również melodie w harmoniach.

Patrycja Sobczyk – vocal
Krystian Przybylski – guitar
Damian Mikulski – guitar
Sebastian Szarapow – bass
Mateusz Gawron – drums
Aleksander Majewski – technical support
Monika DZIERZBA – fotographer

the G[H]OST

Zespół the G[H]OST powstał w 2006 roku w Gostyniu z inicjatywy obecnego wokalisty Mariana Szulczyńskiego. Aktualny skład uformował się w październiku 2012. Członkowie zespołu pochodzą z Gostynia i okolic. Nazwa grupy powiązana jest z angielskim słowem ghost (duch) i miastem, w którym została powołana do życia.

Marian Szulczyński – wokal
Mateusz Szulczyński – gitara elektryczna
Kamil Bzdęga – gitara elektryczna
Robert Jaskulski – gitara basowa
Marek Żeromski – perkusja

Post Scriptum

To nasz lokalny, pochodzący z Kamiennej Góry zespół, który reaktywował się w 2007 roku w odmienionym składzie. Od tamtego czasu sporo koncertował po Polsce podbijając okoliczne miasta swoim ostrym hardcorowo-metalowym brzmieniem. Obecne dźwięki to stara szkoła thrash metalu i hardcoru.

Dariusz ‘Dziuper’ Perdek – Guitar
Marek ‘Maro’ Krawczyk – Guitar
Mariusz ‘Duczki’ Czyż – Drums
Bartosz Mazur – Vocal
Paweł Byś – Bass

Share

Zobacz inne

Leave a Comment