Kalendarz 2016 z motywem Czadrowa

Dla mieszkańców Czadrowa i nie tylko został udostępniony kalendarz na rok 2016 o tematyce fotograficznej naszego sołectwa. Kalendarz został przygotowany w formacie A3. Można go wydrukować na drukarce domowej lub dostarczyć do pracowni reklam Exprint w Kamiennej Górze na ul. Lubawskiej 19 i wykonać wydruk A3 w kwocie 4 zł.

Kalendarz należy pobierać w podglądzie powiększonym do 100%.
Po jego kliknięciu otworzy się w nowym oknie. Pamiętaj, że należy ponownie kliknąć w obraz aby powiększyć go do 100%. Następnie klikając na powiększonym obrazie prawym klawiszem myszki wybierz z rozwiniętego menu polecenie Zapisz obrazek jako.

Projekt graficzny kalendarza został wykonany społecznie dla mieszkańców Czadrowa i innych zainteresowanych osób. Zabrania się wykorzystywania kalendarza w celach komercyjnych. Płacisz jedynie koszt druku zgodnie z cennikiem pracowni reklam.

Dane obrazu:

Rozmiar druku: 297 x 420 mm (A3).
Rozmiar pikseli: 1754 x 2481.
Rozdzielczość druku: 150 ppi.
Ciężar pliku: 3 Mb.
Tryb koloru: RGB.

Aktualizacja wpisu

Informujemy, iż w pracowni reklam Exprint znajduje się nasz projekt kalendarza. Każda osoba, która chce taki kalendarz powiesić w swoim domu może udać się do wskazanej pracowni reklam i otrzymać go za kwotę 4 zł. w rozmiarze formatu A3.

kalendarz2016czadrowA3

Share

Zobacz inne

One Thought to “Kalendarz 2016 z motywem Czadrowa”

  1. W Aktualizacji doszła informacja, że projekt jest w pracowni reklam. Nie trzeba pobierać projektu ze strony, jeżeli ktoś pragnie skorzystać z oferty pracowni reklam.

Leave a Comment