Justyna Kowalczyk wystartowała w Biegu Piastów z gorącym pocałunkiem

W dniu 1 marca 2020 roku w Jakuszycach, w ramach 44. Biegu Piastów, odbył się bieg na dystansie 25 km. Podczas biegu nie zabrakło mistrzyni olimpijskiej Justyny Kowalczyk, która ukończyła rywalizację na drugim miejscu. Pierwsza na metę przybiegła Zuzanna Kocumova – Czechy. Trzecie miejsce zajęła Marcelina Wojtyła – Polska.

Justynie podczas biegu towarzyszył partner życiowy, alpinista Kacper Tekiel. Przed startem Justyna obdarzyła partnera czułym pocałunkiem, który został zarejestrowany przez nasz obiektyw.

Wśród mężczyzn najlepsi byli: Jacob Walther – Niemcy, Tomas Weber – Czechy, Jan Antolec – Polska.

Wspaniałymi trasami w Górach Izerskich na dystansie 25 km biegło prawie dwa tysiące zawodników.
Pełne wyniki na tym dystansie dostępne tutaj.

Justynie kibicowała również kandydatka na urząd Prezydenta RP Małgorzata Kidawa-Błońska, która spotkała się z mieszkańcami, zawodnikami i inicjatorem zawodów Julianem Gozdowskim podczas 44. edycji Biegu Piastów. Galeria dostępna tutaj.