Janusz Radek Kameralnie w Wałbrzychu

Dnia 6 grudnia 2017 roku o godz. 20:00 w wałbrzyskim Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego (Plac Teatralny 1) odbędzie się koncert kameralny Janusza Radka. Więcej informacji pod nr tel. 74 648 83 00.

Koncert powstał z myślą o odbiorcach ceniących sobie harmonię, minimalizm oraz bliskość. Sednem tego projektu jest siła wypadkowa trzech, niezwykle ważnych pierwiastków: ciszy, emocji i dźwięków, gdzie Artysta roztropnie sięga po kolejne dźwięki i tworzy z nich muzyczne obrazy pełne wirtuozerii. Nie ma tu miejsca na nudę czy monotonię. To artystyczne spotkania przepełnione emocjami, dające odbiorcom szansę do uczestnictwa w niezwykłym wydarzeniu.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najbardziej znane utwory wokalisty z całego dorobku artystycznego- począwszy od liryki krakowskiej, przez piosenki Czesława Niemena, własne kompozycje, czy te napisane do wierszy Haliny Poświatowskiej.
Wśród utworów usłyszeć zatem można m.in : Ja Jestem Wamp, Groszki i Róże, Sur le Ponte D’Avignone, Jaki Kolor, Domek Bez Adresu ale także Sheila, Halina, Kiedy U-Kochanie, czy wreszcie w pełni autorskie kompozycje Janusza, takie jak: Dziękuję Za Miłość.

Inny i niepowtarzalny jest każdy koncert kameralny. Zawsze jest wypadkową nastroju wokalisty i reakcji publiczności. Za każdym razem jednak dobór repertuaru, profesjonalizm i doświadczenie sceniczne gwarantują doznania muzyczne na najwyższym poziomie. Najbardziej charakterystyczne w tym recitalu jest jednak zaskoczenie, które Janusz serwuje swoim słuchaczom. Są jeszcze inne elementy składające się na wyjątkowość tego kameralnego spotkania- to jest rozmowa, dowcipne komentarze, żarty muzyczne i rozbrajająca autoironia. Wszystko to powoduje, że każdy kto raz pojawił się na koncercie Janusza Radka, chętnie wraca na każdy kolejny jego występ.

Artyście na scenie towarzyszy Adam Drzewiecki.

Fot. Janusz Radek facebookShare

Zobacz inne

Leave a Comment