Jan Pawlik z Czadrowa okradziony

Jan Pawlik z Czadrowa pilnie potrzebuje pomocy. Dzisiaj okradli go nieznani sprawcy. Starszy mężczyzna został bez środków do życia.

Do domu pana Jana, 90-latka, zapukało dwóch zamaskowanych mężczyzn, przedstawili się jako policjanci i przeprowadzili rewizję w mieszkaniu. Mężczyźni mieli kominiarki na głowach, według poszkodowanego wyglądali jak policyjni antyterroryści, dlatego wpuścił ich do domu.

Po przeszukaniu pokoju mężczyźni zabrali znalezioną gotówkę i oświadczyli, że idą do kuchni sprawdzić czy pieniądze nie są podrobione i napisać protokół. Po kilku minutach nie było po nich śladu.

Poszkodowany został bez jakichkolwiek środków do życia. Nie ma nawet za co kupić jedzenia. Potrzebuje pomocy. Pan Jan żyje samotnie, w Czadrowie, w budynku nr 7. Przed kilkoma dniami dwie osoby odwiedziły pana Jana i sprzedały mu koc. Niewykluczone, że w ten sposób ktoś przygotowywał napad. Sprawców dzisiejszej kradzieży poszukiwała policja. Nie wiadomo z jakim skutkiem.

Informacja podana za pośrednictwem powiatowa.info.

Aktualizacja 14.04.2013

Po ogłoszeniu informacji w lokalnych mediach o kradzieży w domu Pana Pawlika, zgłosiły się osoby chcące pomóc staruszkowi. Informacja o zdarzeniu znalazła się również w TVN24.

05338

Share

Zobacz inne

Leave a Comment