Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne chłopców

W dniu 21 maja 2019 roku na Stadionie w Kamiennej Górze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne chłopców w ramach Zawodów Powiatowych.

Wyniki

Bieg na 60 m:

  1.  Białas Adrian                        SP 1 Kamienna Góra             8,51
  2. Grzybowski Arian                  SP Pisarzowice                       8,67
  3. Pełka Jakub                            SP 1 Kamienna Góra             9,27
  4. Tokarski Marcin                    SP Chełmsko Śląskie             9,43
  5. Łojko Hubert                         SP Chełmsko Śląskie             9,76
  6. Olejna Łukasz                       SP Pisarzowice                       9,81
  7. Król Kamil                             SP Miszkowice                      9,86
  8. Krzyżak Michał                      SP Pisarzowice                       10,12
  9. Dudczak Kornel                     SP Chełmsko Śląskie             10,51
  10. Nowak Krystian                     SP Miszkowice                      11,14
  11. Furtak Damian                       SP Pisarzowice                       11,34 

Bieg na 300 m:

  1. Grzyb Tymoteusz                   SP 1 Kamienna Góra             50,75
  2. Sakalski Kamil                         SP Chełmsko Śląskie             52,66
  3. Nowak Kamil                           SP Miszkowice                      55,92
  4. Lewicki Radosław                   SP Pisarzowice                       56,12
  5. Polak Maciej                            SP Pisarzowice                       57,41
  6. Olszewski Korneliusz            SP 1 Kamienna Góra             57,47
  7. Partyka Krystian                    SP Chełmsko Śląskie             59,45
  8. Antosik Natan                        SP Pisarzowice                       1;00,67
  9. Andrzejewski Daniel             SP Pisarzowice                       1:03,79
  10. Sikora Bartłomiej                  SP Miszkowice                      1:03,90
  11. Smuda Bartosz                      SP 1 Kamienna Góra             1:06,50

Bieg na 1000 m:

  1. Schabiński Szymon               SP 1 Kamienna Góra             3;35,94
  2. Kadłucki Karol                       SP Chełmsko Ślaskie             3:38,25
  3. Przybytek Hubert                  SP Pisarzowice                       4:08,06
  4. Król Filip                                 SP Miszkowice                      4:08,07
  5. Oskar Straus                          SP Pisarzowice                       4:29,73
  6. Trojan Kacper                        SP Pisarzowice                       4;44,07                                  

Skok w dal:

  1. Arian Grzybowski                 SP Pisarzowice                       4,70
  2. Zych Oliwier                          SP 1 K.G.                               4,42
  3. Kasprzyk Adrian                   SP Chełmsko Śl.                    4,23
  4. Proch Oliwier                        SP Pisarzowice                       3,90
  5. Olejna Łukasz                       SP Pisarzowice                       3,70
  6. Krajewski Bartosz                SP Chełmsko Śl.                    3,69
  7. Olczak Jakub                         SP 1 K.G.                               3,60
  8. Smyda Kornel                       SP Chełmsko Śl.                    3,20

Rzut piłeczką palantową:

  1. Antoszczyk Marcel                SP 1 K.G.                               50
  2. Dworzyński Dominik            SP Chełmsko Śl.                    45,5
  3. Polak Maciej                           SP  Pisarzowice                      38,5
  4. Rewicki Fabian                      SP 1 K.G.                               38
  5. Stawarz Kacper                     SP Chełmsko Śl.                    38
  6. Centlik Norbert                      SP Chełmsko Śl.                    31,5
  7. Antosik Natan                        SP Pisarzowice                       30,5
  8. Nowak Kamil                        SP Miszkowice                      28
  9. Repewicz Miłosz                   SP 1 K.G.                               26,5
  10. Zawiłowicz Kacper                SP Pisarzowice                       26
  11. Płuciennik Michał                  SP Pisarzowice                       25,5
  12. Sikora Bartłomiej                   SP Miszkowice                      22

Pchniecie kulą:

  1. Pełka Jakub                             SP 1 K.G.                               6,95
  2. Piękoś Artur                            SP Chełmsko Śl.                    6,00
  3. Dąbrowski Karol                      SP Chełmsko Śl.                    5,80
  4. Lewicki Radek                        SP Pisarzowice                       5,75
  5. Proch Oliwier                         SP Pisarzowice                       5,45
  6. Lewicki Fabian                       SP 1 K.G.                               5,25

Sztafeta 4×100 m:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze                 59,10
  2. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim                           1:05,58
  3. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach                                  1:09,84
  4. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach                                 1:11,15

Sztafeta szwedzka:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmsku  Śląskim               2:55,42
  2. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach                                  3:09,20
Share

Zobacz również

Dodaj komentarz