III Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4

Informujemy, iż w dniach 22-23 lipca 2017 roku w Wieściszowicach na Kolorowych Jeziorkach odbędzie się III Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4 – Dla Zuzy I Kacpra.

Przyszedł czas aby rozpocząć oficjalne przygotowania do kolejnej trzeciej już edycji naszego pikniku. Pierwsza edycja była naszym zdaniem dużym sukcesem zwłaszcza, że było to nasze pierwsze przedsięwzięcie, które sami organizowaliśmy. Druga przerosła nasze oczekiwania. Starsi o doświadczenie z poprzednich lat ruszamy z kolejną edycją ;-). Chcemy aby nasza impreza na stałe zagościła w Waszych corocznych planach wakacyjnych. Chcemy aby nasz piknik co roku odbywał się w innym miejscu na terenie naszego województwa i aby każdy choć w niewielkim stopniu wpłyną na poprawę życia jakiegoś dziecka z danego regionu – informuje organizator

Celem zlotu jest niezmiennie dobra i bezpieczna zabawa w rodzinnym gronie. Organizator postara się poprzez liczne zabawy, konkursy i atrakcje zbliżyć do siebie różne pokolenia i zacieśnić więzy rodzinne.

Impreza wiąże się również albo przede wszystkim z chęcią pomocy dzieciom z miejsc w których się pojawiamy, tym razem będzie podobnie. Cały dochód z licytacji, puszek itp. zostanie przekazany tym razem na rzecz dwójki dzieci Zuzy i Kacpra.

Piknik ma charakter typowo turystyczno-biwakowy, nocowanie w namiotach, jedzenie posiłków z grilla, ogniska lub przygotowanego na kuchenkach turystycznych.
Osoby, które z różnych przyczyn nie chcą spać pod namiotem mogą spędzić noc w okolicznych pensjonatach czy agroturystykach (we własnym zakresie)

Rejestracja drogą mailową: pawel.storto@gmail.com

Wszystkie pytania należy kierować również na adres e-mail: pawel.storto@gmail.com

Zachęcam również wszelkie instytucje oraz firmy do wsparcia inicjatywy. To dzięki Waszemu wsparciu, ufundowanym nagrodom, przekazanym na licytację rzeczom uda się prowadzić ten piknik tak, jak sobie to zaplanował organizator.Share

Zobacz inne

Leave a Comment