Hollywood Vampires

Miłośników rock’n’rolla zamieszkujących w naszym regionie i nie tylko informujemy, iż 12 czerwca 2018 roku w Hali Torwar w Warszawie odbędzie się po raz pierwszy w Polsce koncert trio znanego jako Hollywood Vampires. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów Johnny’ego Deppa, Alice Coopera i Joe Perry’ego.

Pomimo, iż wydarzenie nie odbędzie się w naszym regionie informujemy, iż ruszyła sprzedaż biletów. Bilety w cenie od 179-329 zł. Osoby zainteresowane uczestnictwem w koncercie nie powinni zwlekać z zakupem. Bilety na koncert zespołu Metallica, jaki odbędzie się 28 kwietnia 2018 roku w Krakowie, rozeszły się w kilka minut.

Podczas koncertu w Warszawie fani będą mieli okazję wysłuchać największych rock’n’rollowych hitów w wykonaniu Alice Coopera, Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa.

Historia zespołu sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rock’n’rollowców przemierzających nocami bary Los Angeles nazwała się Hollywood Vampires. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry Nilsson, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą, a ich wybryki odeszły w zapomnienie. Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa, nawiązując do dokonań poprzedniego składu i zapraszając wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem. Lista ta jest imponująca: Paul McCartney, Dave Grohl, Slash, Joe Walsh, Perry Farrell, Brian Johnson z AC/DC, Robby Krieger z The Doors czy Kip Winger z Winger. Podczas występów na żywo do Coopera, Perry’ego i Deppa często dołącza Duff McKagan z Guns’N’Roses (bass), Matt Sorum (perkusja) i Tommy Hendriksen (trzecia gitara).

Bilety już w sprzedaży na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. W sprzedaży dostępne są również pakiety hospitality.

Hollywood Vampires – Live Rock In RioMetallica w TAURON Arena Kraków

Share

Zobacz inne

Leave a Comment