Historyczna audycja radiowa Marcina Kydryńskiego nadana z Centrum Kultury

Pierwszym wydarzeniem, które przejdzie do historii “nowego” kamiennogórskiego Centrum Kultury, które oddano do użytku po kilkuletnim remoncie, będzie wizyta Marcina Kydryńskiego i jego audycja radiowa Pora siesty“.

Przypominamy, że dzisiaj (niedziela, 25 lipca) z gmachu kamiennogórskiego Centrum Kultury została nadana audycja radiowa Pora siesty, którą prowadził Marcin Kydryński. Audycję można było usłyszeć w Radiu Nowy Świat w godz. 15-17.
Dziennikarz muzyczny, kompozytor, autor tekstów, producent i podróżnik Marcin Kydryński zaprezentował na antenie jedną z najlepszych wokalistek Wysp Zielonego Przylądka – Nancy Vieira i zaprosił mieszkańców regionu na jej koncert, który odbędzie się o godz. 20 na terenie kamiennogórskiego zalewu.

Radio Nowy Świat to internetowa stacja radiowa o profilu muzyczno-publicystycznym nadająca program od 10 lipca 2020 roku. Radio tworzy wiele osobowości i byłych dziennikarzy Programu Trzeciego Polskiego Radia. W zespole redakcyjnym znajdują się m.in. Marcin Kydryński, Wojciech Mann, Krzysztof Materna, Maciej Orłoś, Wojciech Malajkat, Tomasz Raczek, Wojciech Waglewski, Bartosz Fisz Waglewski, Eliza Michalik czy Zbigniew Zamachowski.
Radio Nowy Świat jest dostępne wyłącznie drogą internetową. Stacji można słuchać za pośrednictwem strony internetowej oraz w dedykowanych aplikacjach na systemy iOS i Android.

Przypominamy również, że remont Centrum Kultury zakończono w czerwcu br., o czym informowaliśmy tutaj. Ta najdroższa inwestycja w historii miasta pochłonęła ponad 28,5 mln zł (bez wyposażenia).

Share

Zobacz inne

Leave a Comment