Halloween w Arado

Dnia 31.10.2014 roku w podziemiach kamiennogórskiego Arado miało miejsce nocne zwiedzanie z atrakcjami. W ramach święta Halloween w zaginionym laboratorium Hitlera można było doświadczyć przerażających inscenizacji przygotowanych przez ekipę Arado.
Zwiedzanie zostało podzielone na kilka wejść a każda z grup znalazła się w centrum wydarzeń znanych z najstraszniejszych horrorów. Całą atmosferę podkręcała przygotowana przerażająca muzyka, efekty świetlne, dymne i strzały pistoletu.
Inscenizacja została przeprowadzona w ciemnościach, przy skromnym płomieniu pochodni, co znacznie utrudniało wykonanie relacji fotograficznej, jednak potęgowało uczucie strachu.
Mamy nadzieję, że poniższa galeria chociaż po części odzwierciedla tą wyjątkową atmosferę zwiedzania podziemnego laboratorium Arado.

Share

Zobacz inne

3 Thoughts to “Halloween w Arado”

  1. Podoba mi się, że autor zdjęć utrzymane w kolorystyce z “tamtych lat” i podbił czerwień by uwidocznić rany. Bardzo profesjonalnie przygotowani aktorzy, żałuję, że nie wiedziałem wcześniej o tym wydarzeniu

  2. Dziękujemy za uznanie. Warunki do wykonania zdjęć były bardzo ciężkie. Ciemno, ciemno, ciemno. Cud, że udało się coś zrobić 🙂
    Informacja o wydarzeniu Halloween w Arado była na naszym serwisie tydzień wcześniej :-).

  3. Dziękujemy za pozytywny komentarz na naszym funpagu. Proszę śledzić stronę http://www.czadrow.pl to nie ostatnie wydarzenie w Podziemiach Arado które będzie publikowane przez ten portal. Już nie długo wiele innych nowych atrakcji.

Leave a Comment