Grzegorz Halama w Wałbrzychu

W dniach 20-21 października w Wałbrzychu odbędzie się XIX Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „KopalniaK” (dawniej „PrzeWAŁka”), o czym informowaliśmy tutaj.

Po raz dziewiętnasty Wałbrzych będzie stolicą kabaretu. Kiedyś PrzeWAŁka, dzisiaj KopalniaK, ale dalej Ogólnopolska Giełda Kabaretowa, niczym magnes przyciąga wielu zwolenników dobrej zabawy – publiczność wałbrzyską i gości z innych miast. To jedno z ważniejszych wydarzeń organizowanych przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

W tym sezonie jedną z gwiazd wieczoru będzie Grzegorz Halama – aktor kabaretowy, filmowy, teatralny, parodysta.
Stał się popularny dzięki oryginalnej roli Śpiewającej Bakterii, a następnie jego parodia piosenek hip-hopowych pt. Śpiworki. Z tej piosenki pochodzi słynny tekst „Ja wiedziałem, że tak będzie”. W sierpniu 2000 roku piosenka ta przez trzy tygodnie utrzymywała się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

Występ Grzegorza Halamy pod nazwą „Długo i szczęśliwie, czyli intymne życie grubasa” będzie można obejrzeć na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu dnia 20 października.

Bilety w cenie 20/30 zł. do nabycia od 22 września w serwisie eBilet.pl oraz od 27 września w obu siedzibach WOK (Wałbrzych ul. Broniewskiego 65a, ul. Wysockiego 29).

Dnia 21 października wystąpi Piotr Bałtroczyk. Więcej informacji tutaj.

fot. Ida Głębicka

KopalniaK: bo musi być wesoło!

Piotr Bałtroczyk w WałbrzychuShare

Zobacz inne

One Thought to “Grzegorz Halama w Wałbrzychu”

Leave a Comment