Gala Disco vol. 4

Już niebawem odbędzie się kolejna wielka impreza muzyki tanecznej w regionie. Gala Disco vol. 4 nadciąga wielkimi krokami. Kumulacja największych gwiazd i przebojów, niesamowita oprawa sceniczny, moc świateł, a przede wszystkim jedyny w swoim rodzaju, taneczny klimat już 27 stycznia 2018 roku w Hali RCS (Lubin).

Najlepsze zespoły, niesamowici ludzie, pozytywna energia i gorąca atmosfera. Jak co roku organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zapewnili najlepszy możliwy line-up. Zagrają: Masters, Long & Junior, Łobuzy, Piękni i Młodzi, Power Play, Markus P, Mario Bischin, Szula, Gentleman’s i klasyka polskiej sceny disco: Voyager. Imprezę poprowadzi Bartek Wrona, lider niezapomnianego Just 5.

Bilety na wydarzenie w cenie od 79 zł. już w sprzedaży na ebilet.pl.

Nasze relacje z koncertów muzyki tanecznej dostępne w tagach disco polo.Share

Zobacz inne

4 Thoughts to “Gala Disco vol. 4”

  1. […] Przypominamy, że Gala Disco vol. 4 odbędzie się w Hali RCS w Lubinie już 27 stycznia 2018 roku. Wśród artystów pojawią się sami pionierzy tego gatunku: Piękni i Młodzi, Power Play, Long & Junior, Łobuzy, Mario Bischin, Masters, Markus P, Voyager Music, Szula oraz Gentelman’s. Imprezę poprowadzi Bartek Wrona z Just 5, o czym informowaliśmy tutaj. […]

Leave a Comment