Gala Boksu Zawodowego w Dzierżoniowie

Miłośników boksu informujemy, iż dnia 24 marca 2018 roku o godz. 19:00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie (ul. Strumykowa 1) odbędzie się Gala Boksu Zawodowego „Próba Ognia”.

Podczas wydarzenia o tytuł Mistrza Polski zmierzą się Robert Parzęczewski vs Andrzej Sołdra.
To będzie gratka dla wszystkich kibiców sportów walki. Notowany na dwunastym miejscu w światowym rankingu federacji WBO wagi półciężkiej Robert Parzęczewski (18-1, 11 KO) skrzyżuje rękawice z walecznym i potrafiącym sprawić niespodziankę Andrzejem Sołdrą (14-5-1, 7 KO), który ma na rozkładzie Dawida Kosteckiego. Stawką potyczki Parzęczewskiego z Sołdrą będzie tytuł Mistrza Polski.

Kibice zobaczą również w akcji dającego zawsze ringowe wojny Michała Leśniaka (7-1-1, 2 KO). W Dzierżoniowie pokaże się też Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO), który zmierzy się z byłym mistrzem Europy, Siergiejem Guliakiewiczem (43-9, 17 KO). Mateusz Rzadkosz (6-0-1, 2 KO) natomiast zaboksuje na dystansie ośmiu rund z doświadczonym Faroukiem Daku (21-14-1, 9 KO).

Wieczór organizuje Mariusz Grabowski z grupy Tymex Boxing Promotion przy współpracy z legendarnym polskim trenerem, Andrzejem Gmitrukiem.
Bilety dostępne na bilet.pl.Share

Zobacz inne

Leave a Comment