Freedom Charity Run w Kamiennej Górze

Dnia 3 września 2018 roku w Kamiennej Górze odbyło się oficjalne przywitanie Freedom Charity Run, o czym informowaliśmy wcześniej.

W tym roku bieg Freedom Charity Run odbywa się na trasie 1 049 km i prowadzi przez 4 kraje: Polskę, Czechy, Niemcy i Francję. Sart odbył się 1 września w Poznaniu, a następnie przez Leszno, Wrocław, Kamienną Górę, Jicin, Pragę, Pilzno, Weiden, Norymbergę, Aalen, Herrenburg I Kehl dnia 12 września o godz. 16:00 biegacze powinni dobiec do Strasburga.

Jak zawsze celami wizerunkowymi biegu są budowanie i umacnianie przyjaźni między narodami, pokazywanie lepszego świata bez granic: politycznych, społecznych i rasowych oraz zbieranie funduszów na dzieci w potrzebie, w różnych stronach świata.

W ramach wydarzenia odbył się również na kamiennogórskim rynku pokaz salsy, tańców, gry i zabawy dla dzieci w wykonaniu Happy Kids, konsultacje językowe Leonardo School, pokaz użycia defibrylatora i wiele innych atrakcji. O oprawę muzyczną zadbał Kamiennogórski DJ’s Team.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Kamienna Góra.Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Freedom Charity Run w Kamiennej Górze”

  1. […] Przypominamy, że w ubiegłym roku w Kamiennej Górze odbyło się oficjalne przywitanie Freedom Charity Run. Nasza relacja dostępna tutaj. […]

  2. […] przywitanie miało miejsce na kamiennogórskim rynku. Nasza relacja z ubiegłego roku dostępna tutaj.Biegali także w USA, Japonii, na Litwie, Łotwie w Niemczech i oczywiście Polsce. Razem ponad 4 […]

Leave a Comment