Fit Festival 2019 – Seniorada

W dniu 11 maja 2019 roku na boisku w Pisarzowicach odbyła się Seniorada. Wydarzenie odbyło się w ramach Fit Festivalu – cyklu rozgrywek sportowych na terenie gminy Kamienna Góra.

Potyczki dla dorosłych pod nazwą Seniorada kończą cały cykl rozgrywek Fit Festivalu. Podczas wydarzenia nie sprzyjały warunki atmosferyczne jednak to nie przeszkodziło w świetnej zabawie. Drużyny składające się z dorosłych osób rywalizowały na gigantycznym dmuchanym torze przeszkód (24 m długości), dzieci korzystały z przygotowanych gier i zabaw, nie zabrakło stoisk gastronomicznych i tanecznej muzyki, o którą zadbał Dj Pablo Stawiarski.

Wyniki – tor przeszkód:

Miejsce 1 – Sołectwo Pisarzowice
Miejsce 2 – Sołectwo Krzeszów
Miejsce 3 – Sołectwo Raszów
Miejsce 4 – Sołectwo Ogorzelec
Miejsce 5 – Sołectwo Dębrznik
Miejsce 6 – Nauczyciele z Pisarzowic

Jedną z wielu atrakcji były występy świdnickich mażoretek „Prima” – pięknych dziewczyn prezentujących różne choreografie z batonem.

Seniorada była również okazją do wręczenia pucharów wszystkim zwycięzcom poszczególnych dyscyplin sportowych. Przypominamy, że cykl rozgrywek rozpoczął się 3 maja wydarzeniem Bieg z Flagą. Lista nagrodzonych niebawem.

Projekt, którego organizatorem była Gmina Kamienna Góra wraz z Centrum Biblioeczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska na lata 2014 – 2020.

Zapraszamy do naszych relacji ze wszystkich rozgrywek Fit Festivalu 2019:

Bieg z Flagą
Sportowa Olimpiada Przedszkolaka
Turniej Piłki Nożnej
Turniej unihokeja
Turniej gry w bule
Turniej piłki siatkowej
Nocny maraton rakietowy

Zobacz ofertę patronatu medialnego
Share

Zobacz również

One Thought to “Fit Festival 2019 – Seniorada”

  1. […] Przypominamy, że mażoretki dały wspaniały pokaz podczas Seniorady, która odbyła się w maju br. Nasza relacja dostępna tutaj. […]

Leave a Reply