W Jeżowie Sudeckim odbył się finał tenisa stołowego jeleniogórskiej strefy LZS. W turnieju zagrało 95 zawodników reprezentujących powiaty: kamiennogórski, karkonoski i lwówecki oraz miasto Jelenia Góra.
Powiat kamiennogórski reprezentowało z powodzeniem 27 zawodników z Marciszowa, Pisarzowic, Szarocina, Lubawki i Krzeszowa.
Mistrzostwo strefy i złote medale zdobyli: żak Nikodem Tokarczyk, seniora Irmina Stanek-Tokarczyk i senior Piotr Czernecki.
Srebrne medale wywalczyli: żakinia Julianna Krzywonos, młodziczka Maria Kluska, młodzik Ryszard Czernecki, juniorka Nikola Kluska i seniorka Marta Cebula.
Brązowe medale zdobyli: żakinia Antonina Nosek, żak Eryk Stawski, juniorka Klaudia Olszak i seniorka Justyna Zieja.
Wszyscy medaliści awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Brzegu Dolnym.
Wysokie miejsca zajęli: Karolina Czernecka 6, Milena Hadała 6, Lena Duda 7, Samir Rzeszutek 7, Szymon Chęć 5, Wiktor Korkuć 6, Ksenia Kowalska 6 i Michał Zieja 7.
Zawody odbyły się w ramach XXVII Dolnośląskich Igrzysk LZS.
Finał tenisa stołowego jeleniogórskiej strefy LZS