Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym

W krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się dziś (czwartek, 26 stycznia) Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk dzieci.

Igrzyska dzieci

Dziewczęta

Styl motylkowy 25 m

1. Drachniuk Uliana SP 11 Jel. Góra 16,57
2. Chmielewska Inez SP 2 Kam. Góra 18,06
3. Żuk Milena SP 11 Jel. Góra 19,32
4. Wilk Jaga Oxpress Bolesławiec 20,86
5. Karpowicz Nadia SP Osiecznica 21,06
6. Sosnowska Lena SP 1 Kam. Góra 21,07

Styl grzbietowy 50 m

1. Kozłowska Milena SP 11 Jel. Góra 36,66
2. Obrzud Laura SP 2 Kam. Góra 40,52
3. Bandyk Laura SP 2 Kam. Góra 44,48
4. Glinkowska Hanna Oxpress Bolesławiec 45,18
5. Dąbrowna Hanna SP Osiecznica 45,21
6. Czyż Michalina SP 1 Kam. Góra 56,32
7. Łojkowska Ida SP 1 Kam. Góra 56,89
8. Głogowska Alicja SP Osiecznica 57,41
9. Cichosz Gabriela SP 1 Kam. Góra 57,70

Styl klasyczny 50 m

1. Biel Anastazja SP 2 Kam. Góra 43,60
2. Soszka Maria SP 11 Jel. Góra 46,46
3. Dudek Wiktoria Oxpress Bolesławiec 49,01
4. Wawrzak Milena SP Osiecznica 57,98
5. Herman Hanna SP 2 Kam. Góra 45,69PK
6. Bugaj Kaja SP 2 Kam. Góra 48,00PK
7. Górecka Maja SP 2 Kam. Góra 49,47PK

Styl dowolny 50 m

1. Gonera Milena SP 2 Kam. Góra 34,63
2. Tobiasz Hanna SP 2 Kam. Góra 35,28
3. Tyblewska Julia SP 11 Jel. Góra 35,29
4. Najdewska Maria SP 11 Jel. Góra 35,84
5. Leszczyńska Natasza SP 1 Kam. Góra 38,53
6. Sawczak Justyna Oxpress Bolesławiec 40,87
7. Olszak Antonina SP 1 Kam. Góra 46,27
8. Sztandera Amelia Oxpress Bolesławiec 49,34
9. Dąbrowa Zuzanna SP Osiecznica 50,39
10. Świca Jessica Oxpress Bolesławiec 43,65PK

Sztafeta 6 x 25 m

1. SP 11 Jelnia Góra 1:39,48
2. SP 2 Kamienna Góra 1:40,34
3. PSP Oxpress Bolesławiec 2:01,11
4. SP 1 Kamienna Góra 2:08,17
5. SP Osiecznica PK

Klasyfikacja drużynowa

1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra 124pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 123pkt
3. Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesławiec 88pkt
4. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 88pkt
5. Szkoła Podstawowa w Osiecznicy PK

Chłopcy

Sztafety 6×25 m

1. SP 11 Jelenia Góra 1;29,14
2. SP 2 Kamienna Góra 1;33,97
3. SP 1 Kamienna Góra 1:40,44
4. SP Oxpress Bolesłąwiec 1:44,79

Pływanie indywidualne

Styl dowolny 50 m

5. Trusewicz Nikodem SP 11 Jel. Góra 29,41
6. Bednarz Tymon SP 11 Jel. Góra 32,13
7. Jede Dominik SP 2 Kam. Góra 33,75
8. Bręśkiewicz Adrian SP 2 Kam. Góra 34,11
9. Piech Antoni SP 1 Kam. Góra 35,44
10. Orawiec Hubert Oxpress Bol. 37,68
11. Rejman Maciej SP 1 Kam. Góra 38,43
12. Jegliński Marcel Oxpress Blol. 39,53
13. Radliński Szymon Oxpress Bol. 41,81
Jaworski Michał SP 11 Jel . Góra 32:13 PK
Oleksy Igor SP 2 Kam. Góra 39,32 PK
Wernik – Leśniak Maciej SP 2 Kam. Góra 40,40 PK

Styl klasyczny 50 m

1. Trusiewicz Konstanty SP 11 Jel. Góra 43,65
2. Adamczyk Szymon SP 1 Kam. Góra 47,53
3. Prus Antoni SP 2 Kam. Góra 47,61
4. Wiśniewki Hubert SP 2 Kam. Góra 51,07
5. Pierzchalski Mateusz Oxpresss Bol. 53,18

Styl grzbietowy 50 m

1. Roszkowiak Oliwier SP 2 Kam. Góra 37,58
2. Wojciechowski Łukasz SP 11 Jel. Góra 38,43
3. Mielecki Filip Oxpress Bol. 45,44
4. Wiśniewski Eryk SP 1 Kam. Góra 51,00
Knap Dominik SP 2 Kam. Góra 48,78 PK
Rak Mateusz Oxpresss Bol. 51,61 PK

Styl motylkowy 25 m

1. Potoniec Wojciech SP 2 Kam. Góra 15,86
2. Krynikcki Tymoteusz SP 11 Jel. Góra 16,38
3. Karwala Jakub SP 1 Kam. Góra 16,79
4. Chalecki Karol SP 11 Jel Góra 17,98
5. Czaja Nikodem SP 2 Kam. Góra 18,15
6. Teserowicz Franciszek Oxpress Bol. 23,30
Wieczorek Jakub SP 2 Kam. Góra 19,95 PK

Punktacja drużynowa

1. SP 11 Jelenia Góra 126 pkt
2. SP 2 Kamienna Góra 117
3. SP 1 Kamienna Góra 104
4. SP Oxpress Bolesławiec 91

Szkoła Podstawowa 11 Jelenia Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się we Wrocławiu.

Fot. MOS Kamienna Góra

Zobacz inne

Leave a Comment