Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym

W dniu 27 stycznia 2020 roku w krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dziewczęta

Sztafety 6×50 m.

  1. SP 11 Jelenia Góra                                                    3:21,22
  2. SP 4 Bolesławiec                                                      3:37,55
  3. SP 2 Kamienna Góra                                                3:38,65
  4. SP 5 1 Kamienna Góra                                             4;00,29
  5. SP 5 Zgorzelec                                                          4;04,00
  6. SP Osiecznica                                                            4;11,18

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny

  1. Tośko Greta                            SP 11 Jel. Góra                      1;10,84
  2. Nowalińska Julia                    SP 11 Jel. Góra                      1;17,33
  3. Skrzypiec Mischelle               SP 1 Kam. Góra                     1;18,01

Styl grzbietowy

  1. Nowakowska Natalia            SP 1 Kam.Góra                      1;26,25
  2. Żelazko Anna                         SP 2 Kam. Góra                     1;27,75
  3. Wierzbicka Hanna                 SP 4 Bolesłąwiec                   1;39,12

Styl klasyczny

  1. Wojtaczka Weronika             SP 11 Jel. Góra                      1;37,37
  2. Gontko Julia                           SP 2 Kam. Góra                     1;38,28
  3. Siołkowska Hanna                 SP 4 Bolesławiec                   1;47,82

Styl motylkowy

  1. Zapora Agata                         SP 11 Jel. Góra                      34,28
  2. Sołtyszewska Kinga               SP 4 Bolesławiec                   39,31
  3. Jede Natalia                            SP 2 Kam. Góra                     40,80

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra 125 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu 109 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 104 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 92 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa Osiecznica 80 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 5 Zgorzelec 66 pkt.

Chłopcy

Sztafety 6×50 m.

  1. SP 2 Kamienna Góra                                                3;15,68
  2. SP 11 Jelenia Góra                                                    3;21,53
  3. PS Oxpress Bolesławiec                                           3;24,84
  4. SP 4 Bolesławiec                                                      3;34,74
  5. SP 1 Kamienna Góra                                                4;00,92
  6. SP 5 Zgorzelec                                                          4:06,69

Pływanie indywidualne

Styl klasyczny

  1. Maziakowski Maciej SP 2 Kam. Góra 1;28,12
  2. Burdzik Michał PS 4 Bolesławiec 1;32,56
  3. Wąs Patryk SP 2 Kam. Góra  1;37,70

Styl grzbietowy

  1. Sitek Maksymilian SP Oxpress   1;22,16
  2. Nowalińskin Antoni SP 11 Jel. Góra 1;29,62
  3. Kwiatkowski Filip SP 2 Kam. Góra 1;33,00

Styl dowolny

  1. Barczyński Oliwier SP 11 Jelenia Góra 1;09,60
  2. Stawarz Maciej SP 2 Kam. Góra 1:13,58
  3. Mrozik Mateusz SP Express  1:16,30

Styl motylkowy

  1. Kozik Maciej SP 11 Jel. Góra  30,87
  2. Lesiuk Jakub SP 2 Kamienna Góra  34,16
  3. Smolak Antoni SP 1 Kamienna Góra 34,91

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. SP 2 Kamienna Góra                                              123
  2. SP 11 Jelenia Góra                                                  105 pkt.
  3. PS Oxpress Bolesławiec                                        104
  4. SP 4 Bolesławiec                                                      89
  5. SP 1 Kamiaenna Góra                                             83
  6. SP 5 Zgorzelec                                                          66

Dwie najlepsze szkoły w punktacji drużynowej w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się we Wrocławiu 11 marca 2020 roku.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz