Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym

W dniu 27 stycznia 2020 roku w krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk dzieci.

Wyniki

Dziewczęta

Sztafety 6×25 m.

  1. SP 11 Jelenia Góra                                                   1:36,34
  2. SP 2 Kamienna Góra                                                1:45,62
  3. SP 5 Zgorzelec                                                          1:54,16
  4. PSP Express Bolesławiec                                        1:54,46
  5. SP 1 Bolesławiec                                                      2:07,64
  6. SP 1 Kamienna Góra                                               2:13,60

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny

  1. Jędruch Maja                         SP 11 Jel. Góra                      31:64
  2. Jede Wiktoria                         SP 2 Kam. Góra                     36:34
  3. Drozd Ewa                            SP 11 Jel. Góra                      36:36
  4. Ostrowska Wiktoria               SP 2 Kam. Góra                     38:23
  5. Piekarska Maja                       SP 11 Jel. Góra                      38:35
  6. Nikołajuk Martyna                 SP1 Bolesławiec                    38:87
  7. Mrok Milena                          SP 5 Zgorzelec                       40:97
  8. Krawczyńska Matylda           SP 5 Zgorzelec                       42:25
  9. Bierawa Krystyna                  PSP Oxpress                          42:38
  10. Hugeth Sarah                         PSP Express                           42:91
  11. Kowal Milena                        SP 1 Kam. Góra                     46:00
  12. Karasia Magdalena                SP 1 Bolesławiec                   47:47
  13. Donasska Nami                      PSP Oxpress                          47:56
  14. Listwan Paulina                     SP 5 Zgorzelec                       50:96

Styl grzbietowy

  1. Hibner Kamila                       SP 11 Jel. Góra                      37:92
  2. Gotowt Zofia                         SP 2 Kam. Góra                     45:68
  3. Poźniak Wanessa                   SP 2 Kam. Góra                   47:78
  4. Cieśla Martyna                       PSP Oxpress                         52:34
  5. Powoda Julia                         SP 1 Kam. Góra                     53:18
  6. Jaworska Nadia                     SP 1 Bolesławiec                   1:26;08

Styl klasyczny

  1. Choroszy Amelia                   SP 11 Jel. Góra                      40:48
  2. Górecka Oliwia                      SP 2 Kam. Góra                     46:07
  3. Kordasiewicz Karolina          SP 5 Zgorzelec                       46:31
  4. Wiśniewska Karolina             PSP Oxpress                          48:62
  5. Kołodziej Julia                       SP 1 Kam. Góra                     49:06
  6. Sitek Wiktoria                        PSP Oxpress                          53:90
  7. Zagnańska Jagoda                 SP 1 Bolesławiec                   55:49
  8. Bałdys Wiktoria                     SP 1 Kam. Góra                     57:47
  9. Kladnytska Sofiia                  SP 1 Kam. Góra                     57:71

Styl motylkowy

  1. Nikołajuk Julia                       SP 1 Bolesławiec                   16:29
  2. Maziakowska Maja                SP 2 Kam. Góra                     17:74
  3. Gerus Martyna                       SP 11 Jel. Góra                      18:65
  4. Baryluk Julia                          SP 1 Bolesławiec                   19:41
  5. Skoczylas Natalia                  SP 5 Zgorzelec                       19:80
  6. Paluch Lena                           SP 5 Zgorzelec                       24:32

Punktacja drużynowa

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra 125 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 117 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu 91 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu 87 pkt.
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesławiec 83 pkt
  6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 71 pkt

Chłopcy

Sztafety 6×25 m.

  1. SP 11 Jelenia Góra                                                  1;33;47
  2. SP 2 Kamienna Góra                                              1;34;19
  3. PS Express Bolesławiec                                          1:42;35
  4. SP 1 Lubań                                                               1:55;56
  5. SP 5  Zgorzelec                                                        2:00;28
  6. SP 1 Kamienna Góra                                               2:00;50

Pływanie indywidualne

Styl klasyczny

  1. Antoniewski Kacper SP 11 Jel. Góra 44;26
  2. Szczepański Filip PSP Express 45;92
  3. Czyz Jan SP 1 Kam. Góra   48;86
  4. Pasiut Jakub SP 2 Kma. Góra 53;78
  5. Chorbotowicz Tomasz SP 5 Zgorzelec 57;29
  6. Scherner Maksymilian PSP Oxpress   58;20
  7. Łuczak Paweł SP 1 Lubań   58;94
  8. Biły Rafał SP 1 Lubań 1;00,24
  9. Caban Błażej SP 1 Lubań 1;00,52
  10. Szopniewski Igor SP 1 Kam. Góra 1;18,10

Styl grzbietowy

  1. Matujzo Marcel SP 2 Kamienna Góra  32,53
  2. Laszkiewicz Piotr SP 11 Jel. Góra 38,57
  3. Bram Maksymilian PSP Oxpress 39,01
  4. Golasiński Maxymilian SP 2 Kam. Góra 43,86
  5. Burniak Michał SP 1 Lubań   44,48
  6. Górski Bartłomiej SP 1 Lubań   50,60
  7. Grzybowski Hubert SP 1 Lubań   51,87
  8. Mielecki Filip PSP Express  52,58

Styl dowolny

  1. Kasprzak Krystian SP 11 Jelenia Góra 30,27
  2. Tesarowicz Jan PSP Oxpress 30;76
  3. Drzewiecki Mikołaj SP 1 Kam. Góra 34,18
  4. Stawarz Michał SP 2 Kamienna Góra 34,44
  5. Gil Dominik SP 2 Kam. Góra 34;56
  6. Romańczuk Krystian SP 11 Jel Góra 36,09
  7. Drmecki Jakub SP 5 Zgorzelec 39;59
  8. Wełna Wiktor PSP Express 42,10
  9. Łasiński Igor SP 5 Zgorzelec 44,44
  10. Filipowicz Igor SP 5 Zgorzelec 46,38
  11. Grzechnik Jakub SP 5 Zgorzelec 53,56

Styl motylkowy

  1. Ścigała Remigiusz SP 11 Jel. Góra 14,38
  2. Kocoń Aleksander SP 2 Kamienna Góra 14,62
  3. Grabiński Szymon SP 11 Jel. Góra 17,99
  4. Jusiewicz Sebastian SP 1 Kamienna Góra 20,69
  5. Kozłowski Wojciech SP 1 Kamienna Góra 23,57
  6. Konopski Michał SP 5 Zgorzelec 25,11

Punktacja druzynowa

  1. SP 11 Jelenia Góra                                                  125 pkt
  2. SP 2 Kamienna Góra                                              115
  3. PS Express Bolesławiec                                          89
  4. SP 1 Lubań                                                               88
  5. SP 1 Kamiaenna Góra                                            83
  6. SP 5 Zgorzelec                                                          81

Szkoła Podstawowa 11 z Jeleniej Góry oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 11 marca 2020 roku we Wrocławiu.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz