Finał Powiatowy w pływaniu drużynowym

W krytej pływalni w Kamiennej Górze obył się dziś (piątek, 13 stycznia) Finał Powiatowy w pływaniu drużynowym w Igrzyskach Dzieci, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz Szkół Ponadpodstawowych.

Igrzyska dzieci

Dziewczęta

Styl dowolny 50 m
1. Gonera Milena SP 2 Kam. Góra 34,78
2. Tobiasz Hanna SP 2 Kam. Góra 36,19
3. Leszczyńska Hanna SP 1 Kam. Góra 41,75
4. Olszak Antonina SP 1 Kam. Góra 44,23
5. Sergiel Blanka SP 2 Kam. Góra 40,78 PK

Styl motylkowy 25 m
1. Chmielewska Inez SP 2 Kam. Góra 17,84
2. Sosnowska Lena SP 1 Kam. Góra 19,18
3. Węglińska Julia SP 2 Kam. Góra 19,32 PK

Styl grzbietowy
1. Obrzud Laura SP 2 Kam. Góra 42,14
2. Bandyk Laura SP 2 Kam. Góra 44,70
3. Łojkowska Ida SP 1 Kam. Góra 55,03
4. Etryk Hanna SP 1 Kam. Góra 1:04,40
5. Jędrzejek Felicja SP 1 Kam. Góra 47,69 PK

Styl Motylkowy
1. Biel Anastazja SP 2 Kam. Góra 45,50
2. Sawicka Zofia SP 1 Kam. Góra 1:00,05
3. Herman Hanna SP 2 Kam. Góra 47,62 PK
4. Bugaj Kaja SP 2 Kam. Góra 50,89 PK
5. Górecka Maja SP 2 Kam. Góra 52,27 PK

Sztafeta
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 1:39,24
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 2:09,78
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 1:51,18

Klasyfikacja drużynowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 132 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 99

Chłopcy

Styl dowolny
1. Bręśkiewicz Adrian SP 2 Kam. Góra 34,50
2. Piech Antoni SP 1 Kam. Góra 35,94
3. Rejman Maciej SP 1 Kam. Góra 37,40
4. Rzeszutek Samir SP Krzeszów 39,90
5. Sipiora Szymon SP Krzeszów 52,80
6. Wójs Szymon SP Krzeszów 52,80
7. Oleksy Igor SP 2 Kam. Góra 38,96 PK
8. Łabuda Wojciech SP 2 Kam. Góra 40,03 PK
9. Wernik Maciej SP 1 Kam. Góra 40, 08 PK
10. Kaczmarczyk Miłosz SP 1Kam Góra 44,37 PK

Styl motylkowy
1. Potoniec Wojciech SP 2 Kam. Góra 16,26
2. Czaja Nikodem SP 2 Kam. Góra 17,48
3. Karwala Jakub SP 1 Kam. Góra 17,56
4. Wieczorek Jakub SP 2 Kam. Góra 17,85 PK
5. Bodziony Igor SP 2 Kam. Góra 20,65

Styl grzbietowy
1. Roszkowiak Oliwier SP 2 Kam. Góra 37,77
2. Jede Dominik SP 2 Kam. Góra 37,80
3. Majewski Tobiasz SP Krzeszów 46,97
4. Falkowski Ignacy SP 1 Kam. Góra 54,40
5. Paździor Marcel SP Krzeszów 59,50
6. Knap Dominik SP 2 Kam. Góra 45,95 PK
7. Wiśniewski Eryk SP 1 Kam. Góra 49,86 PK

Styl klasyczny
1. Adamczyk Szymon SP 1 Kam. Góra 43,40
2. Prus Antoni SP 2 Kam. Góra 48,65
3. Wiśniewski Hubert SP 1 Kam. Góra 49,55
4. Pasiut Daniel SP Krzeszów 51,95
5. Kufel Adrian SP 2 Kam. Góra 49,63 PK

Sztafeta
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 1:35,08
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 1:43,79
3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 2:08,46
4. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra II 1:48,31 PK

Klasyfikacja drużynowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 130 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 116 pkt
3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 103 pkt


Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

Styl motylkowy 50 m
1. Jede Wiktoria SP 2 Kam. Góra 36,20
2. Bocheńska- Lesiuk Hanna SP 2 Kam. Góra 39,06

Styl dowolny 100 m
1. Balcerek Maja SP 2 Kam. Góra 1:25,11

Styl klasyczny 100 m
1. Matusiak Helena SP 2 Kam. Góra 1:50,28
2. Tomasik Klaudia SP 2 Kam. Góra 2:01,98
3. Cincio Marcelina SP 1 Kam. Góra 2:26,74
4. Mordarska Marcelina SP 1 Kam. Góra 3:19,30

Styl grzbietowy 100 m
1. Dobek Kornelia SP 2 Kam. Góra 1:40,40

Sztafeta 6 x 50 m
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 3:54,78
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 5:37,94
Klasyfikacja drużynowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 132 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 74 pkt

Chłopcy

Styl motylkowy 50 m
1. Kąkol Łukasz SP 2 Kam. Góra 34,21

Styl grzbietowy 100 m
1. Golasiński-Dragan Maksymilian SP 2 Kam. Góra 1:26,37
2. Osmolak Ignacy SP 1 Kam. Góra 1:32,02

Styl klasyczny 100 m
1. Plasło Jakub SP 2 Kam. Góra 1:38,78
2. Wolak Marcin SP 2 Kam. Góra 1:45,32
3. Łojkowski Nikodem SP 1 Kam. Góra 1:56,87
4. Przychodzki Tomasz SP 2 Kam. Góra 1:52,07 PK
5. Węgliński Filip SP 2 Kam. Góra 1:44,28 PK

Styl dowolny 100 m
1. Stawarz Michał SP 2 Kam. Góra 1:12,20
2. Piskorski Radosław SP 2 Kam. Góra 1:28,27
3. Ogorzałek Filip SP 2 Kam. Góra 1:39,55 PK

Sztafeta 6 x 50 m
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 3:19,66
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 3:56,02
Klasyfikacja drużynowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 132pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 59pkt.

Licealiada

Dziewczęta

Styl klasyczny 100 m
1. Górecka Oliwia LO Kam. Góra 1:46,00

Styl klasyczny 100 m
1. Gotowt Zofia LO Kam. Góra 1:30,92
2. Karska Oliwia LO Kam. Góra 1:44,59
3. Chronowska Julia LO Kam. Góra PK

Styl grzbietowy 100 m
1. Wojtarowicz Julia LO Kam. Góra 1:54,41

Styl motylkowy 50 m
1. Idek Maja LO Kam. Góra 36,05
2. Maziakowska Maja LO Kam. Góra 41,00

Sztafeta 6 x 50 m
1. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze 4:01,86
Klasyfikacja drużynowa
1. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze 132 pkt

Szkoły ponadpodstawowe

Chłopcy

Sztafeta 6 x 50 m

1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra 3:16,35

Chłopcy

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 100 m

1. Cincio Oliwier LO Kam. Góra 1:05,40
2. Drzewiecki Mikołaj LO Kam. Góra 1:14,15

Styl grzbietowy 100 m

1. Kwiatkowski Filip LO Kam. Góra 1:35,56

Styl klasyczny 100 m

1. Maziakowski Maciej LO Kam. Góra 1:25:00
2. Ostrowski Oskar LO Kam. Góra 1:35,60

Styl motylkowy 50 m

1. Osmolak Antoni LO Kam. Góra 30,81
2. Matusik Konrad LO Kam. Góra 35,87

Punktacja drużynowa

1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra 132 pkt

Dwie najlepsze szkoły w punktacji drużynowej dziewcząt, jak i chłopców awansowały do Finału Strefy Jeleniogórskiej. Zawody odbędą się w Kamiennej Górze.

Share

Zobacz również

Leave a Comment