Finał Dolnośląski LZS w piłce siatkowej kobiet

W sobotę, 13 listopada odbył się Finał Dolnośląski LZS w piłce siatkowej kobiet. W turnieju udział wzięło siedem zwycięskich drużyn eliminacji strefowych. Powiat kamiennogórski reprezentowała drużyna LKS Bóbr Marciszów wzmocniona siatkarkami LKS Pagaz Krzeszów. W meczach grupowych nasze siatkarki pokonały 2:0 LKS Sobieski Oława i 2:0 LZS Zgorzelec, a w kolejnym meczu po wyrównanym spotkaniu uległy 0:2 GLKS Świdnica.

Zajmując drugie miejsce w grupie, nasza drużyna zagrała o trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju. Niestety w „małym” finale lepsze okazały się siatkarki UKS Wieża Radków. Nasze zawodniczki zakończyły rywalizację na wysokim czwartym miejscu, a mistrzyniami strefy ponownie zostały siatkarki ze Świdnicy.

Źródło: Zbigniew Bednarek