Finał Dolnośląski LZS

W Krzyżowej odbył się IX MIĘDZYPOKOLENIOWY PRZEŁAJOWY BIEG POJEDNANIA, będący jednocześnie Finałem Dolnośląskim LZS w biegach przełajowych.

Zawody odbyły się na terenie zespołu pałacowo-parkowego Fundacji Krzyżowa. Powiat kamiennogórski reprezentowała grupa uczniów Szkoły Podstawowej w Krzeszowie oraz Hubert Sajdak z Lubawki.

Bardzo dobrze zaprezentował się Hubert, który zajął pierwsze miejsce i zdobył tytuł mistrza Dolnego Śląska LZS w biegu na 2000 m. Również bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi biegacze ze szkoły w Krzeszowie. Bartosz Łojko zajął piąte, a Grzegorz Baran szóste miejsce wśród 124 zawodników w biegu na 800 m. Pozostali nasi zawodnicy zajmowali również dobre miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Za zajęcie miejsc I – VI indywidualnie zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz medaliści nagrody rzeczowe.
Każdy startujący zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i koszulkę oraz ciepły posiłek. Udział młodych biegaczy w finale dolnośląskim został sfinansowany w ramach dotacji Powiatu Kamiennogórskiego.