Fight Exclusive Night 21 – trailer

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo gali Fight Exclusive Night 21, która już 25 maja odbędzie we wrocławskiej hali Orbita.

Przypominamy, iż jednym z zawodników FEN 21 ponownie będzie jeleniogórzanin Marcin Zontek – reprezentant klubu Contender Kamienna Góra.
Rywal Marcina Zontka w walce o pas mistrzowski federacji Fight Exclusive Night nie jest jeszcze znany. Szczegóły wkrótce.

Marcin Zontek mimo przegranych ostatnich dwóch walk w klatoringu FEN bezsprzecznie jest jednym z największych zawodników w sportach walki.
W MMA odniósł szesnaście zwycięstw, a cztery z nich na arenie Fight Exclusive Night. To otworzyło mu drogę do walki o pas mistrzowski.
Jeleniogórzanin był pretendentem do tytułu mistrza największej europejskiej organizacji MMA, M-1 Global – jego bitwa o pas z Sergeyem Korneevem uznana została za Najlepszą Walkę Roku 2012 w Rosji.
W roku 2016 pomimo przegranej, wraz z Przemysławem Mysiała otrzymał bonus od organizacji Fight Exclusive Night za najlepszą walkę gali FEN 12 Feel The Force. Zawodnicy w pierwszym z trzech pojedynków o pasy mistrzowskie zafundowali publiczności porywające, toczone w morderczym tempie i trzymające w napięciu widowisko, w którym zwroty akcji następowały jeden po drugim, a zaskakujące zakończenie na 2 sekundy przed ostatnim gongiem jedynie podkreśliło wyjątkowy charakter tego starcia.
Marcin Zontek w FEN pokonał Krzysztofa Pietraszka, Macieja Browarskiego, Tassilo Lahra i Arunasa Viliusa.

Więcej na temat zawodnika w tagach MMA.Share

Zobacz inne

Leave a Comment