Fight Exclusive Night 15

Informujemy, iż najbliższa gala Fight Exclusive Night, bazująca na sztukach walki MMA i K-1, odbędzie się 14 stycznia 2017 roku w Lubinie. W FEN 15 Final Strike udział wezmą czołowi polscy i zagraniczni zawodnicy. Wydarzeniem gali będą aż dwie walki o pasy mistrzowskie federacji FEN.
Jedną z walk karty głównej stoczy Marcin Zontek z Jeleniej Góry reprezentujący kamiennogórski klub Contender.

Wspominamy o tym wydarzeniu ponieważ po raz kolejny baner reklamowy, który będzie promował Marcina na gali FEN będzie naszego autorstwa, a na banerze znajdzie się również logo portalu czadrow.pl. Jest to skromny wkład „Czadrowa” dla zawodnika MMA z naszego regionu. Nowy baner zaprezentujemy niebawem.

Zobacz official teaser FEN 15 Final Strike

Najważniejszymi wydarzeniami gali FEN 15 Final Strike będą dwa pojedynki o pasy mistrzowskie w formule K-1. W walce wieczoru o pas w kategorii do 77 kg walczyć będą niepokonani w klatkoringu FEN legniczanin Paweł Biszczak, mistrz świata K-1 z 2014 roku oraz wielokrotny mistrz Polski w karate kyokushin i kickboxingu, i Wojciech Wierzbicki ze Zgorzelca, mistrz Europy w K-1 z 2014 roku, który tymczasowy pas mistrzowski zdobył na gali FEN 12 Go For It we Wrocławiu, pokonując Belga Zakarię Baitara.

O tytuł mistrzowski w Lubinie walczyć będzie także największa kobieca gwiazda federacji FEN – utytułowana zawodniczka kick-boxingu Róża Gumienna z Wrocławia, która w 2013 roku zdobyła tytuł mistrzyni świata WAKO i Puchar Świata w formule low-kick, a rok później Puchar Świata w K-1.

Poniżej nasze banery z wcześniejszy gali promujących Marcina Zontka.
Fotografie z gali dzięki uprzejmości Marcina i Moniki Zontek.

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę lub udzielić wsparcia Marcinowi kontaktuj się z Moniką Zontek tel. 724 676 710.

Więcej artykułów dotyczących FEN w tagach MMA.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment