Fight Exclusive Night 10

Informujemy, iż dnia 9-go stycznia 2016 roku (sobota) w hali RCS w Lubinie odbędzie się gala FEN 10 Gold Edition, bazująca na sztukach walki MMA i K1. W jednej z walk wystąpi Marcin Zontek z Jeleniej Góry reprezentujący kamiennogórski klubu Contener, jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników MMA.

Wspominamy o tym wydarzeniu ponieważ po raz kolejny baner reklamowy, który będzie promował Marcina na gali FEN jest naszego autorstwa. Na banerze znajduje się również nasze logo. Jest to skromny wkład „Czadrowa” dla zawodnika MMA z naszego regionu.

Reprezentujący klub Contender Kamienna Góra 36-letni Marcin Zontek to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd polskiego MMA. Z 15 zwycięstw, jakie odniósł w zawodowej karierze, trzy dokonały się na arenie Fight Exclusive Night. Polak był pretendentem do tytułu mistrzowskiego największej europejskiej organizacji MMA, jaką jest rosyjska M-1 Global – jego bitwa o pas z Sergeyem Korneevem uznana został za Najlepszą Walkę Roku 2012 w Rosji. Podczas ostatniego występu w klatkoringu FEN Marcin Zontek zatrzymał niemieckiego zawodnika Tassilo Lahra, pokonując go w imponującym stylu. Jak twierdzi, czas na kolejne efektowne zwycięstwo.

Poniżej prezentujemy oficjalny baner Marcina Zontka i trailer Gali FEN 10.

74728

Share

Zobacz inne

Leave a Comment