Fight Exclusive Night 8

Informujemy, iż dnia 31.07.2015 roku w Kołobrzegu odbędzie się gala Fight Exclusive Night bazująca na sztukach walki MMA i K1, na której swój pojedynek stoczy Michał Golasiński, pochodzący z Kamiennej Góry. W pojedynku kategorii półśredniej, do 77 kg, zmierzy się z pochodzącym z Białogardu Rafałem Lewoń.

Wspominamy o tym wydarzeniu ponieważ oficjalny baner reklamowy, który będzie promował Michała Golasińskiego jest naszego autorstwa. Na banerze znajduje się również nasze logo.

Michał Golasiński, liczący 27 lat, rozpoczynał swoją przygodę z Mieszanymi Sztukami Walki od amatorskich występów na dwóch charytatywnych galach Sportów Walki w Jeleniej Górze w 2012 i 2013 roku. Później trafił na zawodowe areny. Mimo porażki w debiucie później przyszły trzy zwycięstwa z rzędu. Trzecie było zarazem debiutem w Fight Exclusive Night, gdzie pokonał silnego Patryka Paducha z Wrocławia.

Dla Michała jest to najtrudniejsza walka w karierze. Rafał to zdecydowanie najbardziej wymagający przeciwnik. Dodatkowo dużo bardziej doświadczony. Dzięki tej walce Michał może wiele zyskać i udowodnić zarówno kibicom jak i sobie, że jest w stanie rywalizować z coraz lepszymi zawodnikami. FEN to mocny gracz na rynku europejskim. W tej walce Michał może się pokazać szerszej publiczności i zaznaczyć swoja obecność w kategorii półśredniej” – mówi trener Michała, Paweł Oleksy.

Życzymy powodzenia.

72255

Share

Zobacz inne

Leave a Comment