FEN nowym partnerem portalu Relacje Regionalne

Miło nam poinformować, iż Fight Exclusive Night – polska organizacja, promująca walki na zasadach MMA i K-1, nawiązała współpracę medialną z naszym portalem.

Na portalu Relacje Regionalne w kategorii Sport będziemy informować o nadchodzących walkach i biorących w nich udział zawodnikach z naszego regionu. Przypominamy, iż zawodnikami federacji FEN są również reprezentanci kamiennogórskiego Klubu Contender – jeleniogórzanin Marcin Zontek, który ma na swoim koncie już 7 pojedynków pod szyldem FEN oraz kamiennogórzanin Łukasz Charzewski, który swoją pierwszą walkę w klatoringu FEN stoczy 12 stycznia 2019 roku.

Więcej na temat sportów walki i zawodników z naszego regionu w tagach MMA.

Organizacja FEN wykreowała znakomitych zawodników. W ostatnim roku pokazała, że stać ją na wielkie rzeczy. W marcu br. z pompą uczcili jubileusz, czyli 20. edycję gali. Chwilę później po raz kolejny zatrzęśli Wrocławiem, by w październiku zaznaczyć swoją obecność w Wielkopolsce. Kolejna gala już w styczniu w Lubinie, podczas której zobaczymy dwóch zawodników Klubu Contender Kamienna Góra.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment