Europejska Perła Baroku za pół ceny

Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku można skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert turystycznych. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Akcja ma na celu promocję polskiej turystyki, umożliwiając zwiedzanie atrakcyjnych miejsc w bardzo promocyjnych cenach (tj. 50% taniej). W tym celu przygotowywane są specjalne pakiety zniżkowe, z których mogą skorzystać wszyscy zainteresowani. W akcji udział bierze również Europejska Perła Baroku w Krzeszowie. Promocyjny bilet na zwiedzanie tego obiektu można wykorzystać w dniach 6-7 października 2018 roku w godz. 9:00 – 18:00. Bilety do nabycia na stronie sklep.opactwo.eu.

Trasa Podstawowa (50% taniej)
Zwiedzisz Bazylikę, Kościół pw. Św. Józefa, teren cmentarza i Mauzoleum Piastów Śląskich. W cenie dla osób indywidualnych wypożyczenie audio-przewodnika.

Bilet normalny – 6 zł / os.
Bilet studencki – 4,50 zł / os.
Bilet dziecięcy – 3 zł / os.

Trasa Rozszerzona (50% taniej)
Zwiedzisz wszystkie elementy Trasy Podstawowej oraz Strych i Wieżę Bazyliki, Klasztorne Podziemia, Muzeum Opactwa i Letni Pawilon na Wodzie. W cenie dla osób indywidualnych wypożyczenie audio-przewodnika na obiekty Trasy Podstawowej.

Bilet normalny – 10 zł / os.
Bilet studencki – 7,50 zł / os.
Bilet dziecięcy – 6,50 zł / os.Share

Zobacz inne

Leave a Comment