Eleven Bike Fest 2016

HARLEY-DAVIDSON CLUB ELEVEN z Wrocławia zaprasza na III edycję międzynarodowego zlotu Eleven Bike Fest 2016, który odbędzie się w dniach 20-22.05.2016 roku na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy Al. Paderewskiego 35.
W programie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe koncerty gwiazd międzynarodowej i polskiej sceny rockowej. Zagrają m.in. brytyjska legenda URIAH HEEP i polskie zespoły DŻEM, TSA, IRA, BIG CYC, PIERSI, TRZYNASTA W SAMO POŁUDNIE, GARASH, SIN.

75444Na festiwalu oczywiście nie zabraknie „Czadrowa”.
Serwis czadrow.pl objął patronat medialny i jest akredytowanym medium na tym wielkim muzycznym wydarzeniu. Ponieważ gwiazdy światowego formatu grają koncerty tylko w dużych metropoliach, w wyjątkowych sytuacjach zwiększamy zasięg naszego działania.
Relację z Eleven Bike Fest 2016 będzie można obejrzeć na czadrow.pl.

Przypominamy, iż na naszym serwisie można obejrzeć również relację z festiwalu Eleven Bike Fest 2015, na którym zagrał m.in. Saxon i Black Label Society. Relacja dostępna tutaj >>.

Organizator gwarantuje również mnóstwo konkursów i nagród dla uczestników imprezy.
Konkursy siłowe poprowadzą polscy siłacze z POLISH STRONG MAN GROUP.

Na miejscu imprezy catering z wynegocjowanymi (czytaj niskimi) cenami dla uczestników, grille z szerokim zakresem dań, i wiele stoisk handlowych.

Jak było w zeszłym roku prezentuje poniższa relacja wideo.

Uriah Heep to brytyjska grupa progresywno/hardrockowa utworzona w 1969 roku, jeden z prekursorów heavy metalu. W początkach działalności związana z ruchem hippisowskim. Do jej największych przebojów należą fantazyjne ballady: July Morning, Lady in Black oraz Come Away Melinda, osadzone w baśniowym, surrealistyczno-metafizycznym świecie.
W pierwszym okresie aktywności scenicznej grupa Uriah Heep charakteryzowała się melodyjnymi utworami z bogatymi, nieco odrealnionymi partiami wokalnymi i wyrazistym brzmieniem gitar oraz instrumentów klawiszowych. Za szczytowe osiągnięcie Uriah Heep uważa się album Look at Yourself, którego wydanie stało się właściwym początkiem sławy grupy.

Relacja z koncertu Uriah Heep niebawem na czadrow.pl.

Uriah Heep – Free Me

Share

Zobacz inne

Leave a Comment