Dziesięć medali dla zawodników DPS Szarocin

Na Stadionie Miejskim w Kamiennej Górze odbył się XXV Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych, w którym zawodnicy z Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie zaprezentowali wysoki poziom sportowej rywalizacji oraz imponującą determinację.

W trakcie zawodów zdobyto łącznie dziesięć medali, w tym dwa złote, pięć srebrnych oraz trzy brązowe.

Złote medale — w biegu na 100 m oraz w pchnięciu kulą (Patryk, Teresa).
Srebrne medale — w biegu na 100 m oraz w pchnięciu kulą (dwie Ewy, Arkadiusz, Stanisław, Bogusław).
Brązowe medale — w biegu na 100 m (Teresa, Bogusław, Stanisław).

Wszyscy reprezentanci DPS Szarocin wykazali się ogromnym zaangażowaniem, wytrwałością i sportowym duchem, dając z siebie maksimum możliwości na każdym etapie rywalizacji. Każdy start był dowodem konsekwentnej pracy i motywacji zawodników.

Zobacz reportaż fotograficzny z wydarzenia tutaj.

Zobacz inne