“Dzień Jelenia” – Nagrodzeni uczniowie z powiatu kamiennogórskiego

Zarząd Okręgowy PZŁ w Jeleniej Górze zorganizował dziś (niedziela, 4 czerwca) festyn rodzinny “Dzień Jelenia”. Była to doskonała okazja do spędzenia czasu razem, ale także uroczyste upamiętnienie stulecia istnienia Polskiego Związku Łowieckiego w Polsce. Wydarzenie odbyło się na terenie parafii pw. Matki Bożej Miłosierdzia, a rozpoczęte zostało specjalną Mszą św. Hubertowską z homilią dla dzieci. Następnie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały nagrody dla dzieci za udział w konkursie plastycznym „Dzikie zwierzęta żyjące w polskich lasach”.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazły się dzieci z powiatu kamiennogórskiego.

W kategorii wiekowej dla klas 1-3 pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Buchmiet z klasy 3, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze.

W kategorii wiekowej dla klas 4-5 pierwsze miejsce zajęła Shaporalova Taisiia, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze.

W kategorii wiekowej dla klas 6-8 drugie miejsce zajęła Lena Pietryka z klasy 7, Szkoła Podstawowa w Marciszowie natomiast miejsce trzecie Antonina Mrok z klasy 6, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze.

Ponadto, Komisja konkursowa przyznała wyróżnienia Kindze Piszczek i Natalii Ciosmak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, Hubertowi Cierpikowskiemu i Martynie Granat ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach, Milenie Gucwie, Zuzannie Andrzejewskiej i Juli Janiszewskiej ze Szkoły Podstawowej w Marciszowie.

Gratulujemy!

Share

Zobacz inne