Dni Powiatu Kamiennogórskiego

Dnia 26 sierpnia 2017 roku nad kamiennogórskim zalewem, w ramach odchodów Dni Powiatu Kamiennogórskiego, odbędą się równolegle dwie imprezy o charakterze regionalnym:

VII Powiatowe Święta Mleka – to lokalne tradycje związane z produkcją i przetwórstwem mleka, ekologiczne, zdrowe i smaczne produkty mleczne i nie tylko, sudecka wieś wczoraj i dziś, a przede wszystkim doskonała zabawa dla kilku pokoleń. To również podziękowanie wszystkim, których codzienna, wytrwała praca pozwala nam korzystać z darów kamiennogórskiej ziemi.

II Powiatowe Święto Przedsiębiorczości – to wydarzenie propagujące firmy funkcjonujące na terenie powiatu kamiennogórskiego – ich profile działalności, osiągnięcia, sukcesy, tradycje – to doskonała promocja powiatowego biznesu budująca jego wizerunek, więź z mieszkańcami i tożsamość lokalną, urozmaicone licznymi konkursami i zabawami dla wszystkich.

W programie wydarzenia m.in. występy zespołów ludowych, pokaz kulinarny w wykonaniu Mariusza Szweda i koncert gwiazdy wieczoru Mesajah – wokalisty reggae.

Organizatorami imprezy są Starostwo Powiatowe w Kamiennej Górze oraz Spółdzielnia Mleczarska KaMos.
Impreza została objęta Honorowym Patronatem Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka.

Szczegóły na poniższym plakacie.

Nasze relacje z wcześniejszych edycji dostępne tutaj.Zobacz inne

2 Thoughts to “Dni Powiatu Kamiennogórskiego”

  1. […] w konkursie na „Najsmaczniejszy sernik” organizowanym już po raz kolejny podczas Dni Powiatu Kamiennogórskiego w dniu 26 sierpnia 2017 […]

  2. […] Przypominamy, iż dnia 26 sierpnia 2017 roku nad kamiennogórskim zalewem, w ramach odchodów Dni Powiatu Kamiennogórskiego koncert zagra Mesajah. Więcej informacji na temat wydarzenia tutaj. […]

Leave a Comment